+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Про Україна Віаджі

Україна Віаджі – туроператор по Італії

Дорогі друзі, якщо ви відчуваєте, що прийшов час відпочити і дозволити собі зануритися в світ подорожей, то тепер достатньо звернутися в наш офіс, описати заплановану відпустку, а технічні деталі ми візьмемо на себе. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ваші бажання здійснилися, запропонуємо відповідні тури і виконаємо всі бронювання. Наприклад, авіаквитки, готелі, квитки на поїзд, автобуси, вхідні квитки в музеї, замовлення столика в ресторані і т.д.

При необхідності отримання туристичної візи, ми надамо повну консультацію про необхідні документи, вартість і терміни подачі, допоможемо заповнити анкету, оформимо медичний страховий поліс. Україна Віаджі акредитована для подачі документів на туристичну візу в Візовий центр Київа. Надаємо повний пакет документів перед вильотом і вам залишиться тільки зібрати валізу і насолодитися відпочинком!

Ми впевнені в успіху нашої компанії, завдяки співпраці з найпрофесійнішими і надійними партнерами в усіх регіонах Італії.

Запрошуємо відвідати офіс Україна Віаджі з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 19.00 або домовитися про візит в суботу або неділю.

[put_wpgm id=2]