+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Готель Вілла Гаспаріні

Готель Вілла Гаспаріні

Готель Вілла Гаспаріні

Готель Вілла Гаспаріні знаходиться воістину в стратегічному місцеположенні, недалеко від Венеції: біля Доло, в серці Рив’єри дель Брента. Цей факт означає те, що ви можете користуватися громадським транспортом або ж на своїй машині доїхати до міста.

photogallery-classic-double

Існує безліч порад і підказок, які вам, гостям вілли, нададуть господарі, справжні венеціанці.

Готель підходить для тих, хто хоче відвідати найближчі міста, побачити щось зовсім унікальне і магічне і подивитися на знамениті венеціанські вілли і парки.

Вілли можна відвідати декількома способами: по річці, по головній вулиці, що йде уздовж Брента на громадському транспорті або на машині, або велосипедним маршрутами.

Отель Вилла Гаспарини

Широко відомі гастрономічні традиції Рив’єри дель Брента та виробництвр взуття: всюди розташовані магазини і торгові точки, які пропонують прямі продажі своєї продукції. Багато всесвітньо відомих будинків моди саме тут виробляють своє взуття найвищої якості.

Реставрація Вілли власником, архітектором Ріккардо Гаспаріні повернула до життя давню і блискучу архітектуру, відродивши її благородне походження, створивши пишність, яке відрізняється підвищеною увагою до деталей і до сучасності.