Монтероза Скі

Монтероза Скі (Monterosa Ski) об’єднує три альпійські долини в єдиний лижний регіон, у вигляді масиву Монте-Роза між Валле д’Аоста і П’ємонт. Цей гірськолижний район завжди був в пріоритеті найвибагливіших лижників, як за якістю підготовки схилів, так і за відмінним технологічним рівнем підйомників. Монтероза Скі складається з 7 альпійських курортів: Антаньод, Аланья, Бруссон, Шамполюк-Фраши, Шампоршер, Грессоней – Ла – Трініте, Грессоней- Сен- Жан, доступні з єдиним скі-пасом і, які підтримуються більш ніж 400 точками штучного запрограмованого засніження, що гарантує катання на лижах приблизно на 170 км трас, навіть у періоди незначних снігопадів. У Монтероза Скі в цілому 180 км трас і 68 трас, з яких 22 синіх, 40 червоних, 6 чорних.

Ви можете провести цілий день, перетинаючи всю лижну зону пішки від Шамполюк і Фраши в Валле д’Аяс, перетинаючи Грессоней – Ла – Трініте, і прибуваючи в Аланья в Вальсесіі; але також можете прийняти рішення насолодитися катанням на місцевих станціях, досяжних на маршрутних автобусах, таких як Антаньод, Бруссон, Шампоршер і Грессоней- Сен- Жан.

Величезна територія, пов’язана з ультрасучасними підйомниками, що пропонує лижникам і сноубордистам максимальну різноманітність трас- широкі, сонячні або круті траси в лісі зі збільшенням технічних труднощів, які необхідно здолати, грунтуючись на досвіді. В даному регіоні знаходиться також сноупарк з 38 підйомниками і 11 транспортувальними доріжками.

Головна «фішка» цього регіону – позатрасове катання, яке представляє особливий інтерес у любителів фрірайду.

Монте Роза також є ідеальним місцем для тих, хто хоче знайти маленький куточок раю, де можна відпочити або помилуватися неймовірними видами цих місць.

Ресторани на висоті пташиного польоту з традиційними стравами цієї місцевості і великими сонячними терасами на додачу до показової зимової засмаги – все це залишиться надовго в ваших спогадах про Монтероза Скі.

 

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment