+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Тур Італіссімо - екскурсійні групові тури до Італії

Італіссімо (неділя)

  • Тривалість: 03 Чер 2018 – 07 Жов 2018
  • Міста: Рим – (Неаполь) – Флоренція – Мілан – Венеція
  • Ціна: € 250
  • Рим – Рим (Неділя – Неділя) 8 днів/ 7 ночей

1 Неділя. Прибуття в аеропорт Рима. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Переїзд у Рим. Вільний час. У другій половині дня зустріч з російськомовним гідом для оглядової екскурсії по Риму: Римський форум і Колізей (зовні), площа Венеції і Капітолійський пагорб. Розміщення в готелі в Римі. Ніч у готелі.

*Час очікування групового трансфера в аеропорту максимум 2 години з моменту прильоту.

2 Понеділок. Сніданок у готелі. Вільний час у Римі для прогулянки по місту / шопінгу або факультативна екскурсія в Музеї Ватикану з відвідуванням собору і площі св. Петра. Вільний час на обід. Переїзд у напрямку Болонії. Зупинка в одному з Tasting Shops для дегустації відомого італійського “трюфеля” та оливкової олії. Ніч у готелі у передмісті Болонії.

3 Вівторок. Сніданок у готелі. Від’їзд до Венеції. Зупинка в одному з Tasting Shops для дегустації відомого італійського сира “пармезана” , бальзамічного оцету і вина “ламбруско”. Переїзд на катері (квитки не включено) у напрямку площі Сан Марко, зустріч з гідом, оглядова екскурсія по Венеції (площа Сан Марко, палац Дожів зовні, собор Св. Марка і міст Ріальто). Вільний час на обід або факультативно обід в одній з типових венеціанських тратторій (не включено).  У другій половині дня, факультативно, прогулянка на гондолі (не включено). Ввечері,  відправлення на катері до міста стоянки автобуса. Переїзд в напрямку Адріатичного узбережжя. Разміщення в готелі на Адріатичному узбережжі. Ніч у готелі.

4 Середа. Вільний час у Римі для прогулянки по місту / шопінгу. У другій половині дня переїзд в напрямку Сан Марино. Відвідування Сан Марино. Повернення в готелі на Адріатичному узбережжі.

5 Четвер. Сніданок у готелі. Переїзд у Флоренцію. Оглядова екскурсія по  Флоренції (історичний центр, базиліка Санта Марія Новелла, церква Санта Кроче, площа Синьорії, понте Векьо і.т.і ). Вільний час на обід або факультативнано обід з блюд тосканскої кухні в одному з Палаців відомої сім’ї  Медічі. Переїзд в напрямку Узберіжжя Одиссея.  Разміщення в готелі на Узберіжжі Одиссея. Ніч у готелі.

6 П’ятниця. Вільний час або факультативна екскурсія у Неаполь та Помпеї «Музей під відкритим небом». У другій половині дня переїзд в напрямку Неаполя та оглядову екскурсію (не включено). Повернення у готель на Узберіжжі Одиссея.

7 Субота. Сніданок у готелі. Вільний час в Римі або факультативна екскурсія  Рим часів бароко, з відвідуванням найвідоміших фонтанів і площ вічного міста (не включено). Разміщення в готелі в Римі. Факультативно, вечеря з виставою в одному з типових ресторанів Рима, в відомому районі Трастевере (не включено).  Розміщення в готелі в Римі. Ніч у готелі.

8 Неділя. Трансфер в аеропорт Рима. Точний час групового трансферу повідомляється за день до вильоту.

Ціни на тур Італіссімо

ПеріодЦіна на особу у номері DBLДоплата за номер SGLЗнижка за 3-тє ліжкоДоплата за НВ
03/06/2018 – 07/10/2018€ 250,00

€ 120, 00

– € 5,00

€ 90,00

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ОСІБ

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН МАРШРУТ І ПОРЯДОК ЕКСКУРСІЙ МОЖУТЬ ЗМІНЮВАТИСЯ

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ДОДАТКОВІ ЕКСКУРСІЇ МОЖЕ БУТИ СКАСОВАНО

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНОУ ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО€URO
Автобусне обслуговування на весь період тураАвіаквитки, мед.страхування, вхідні квитки у музеї та собори
Російськомовний супроводжуючий на весь період тураЕкскурсія у Музеї Ватикану (гід, автобусне супроводження, асистент, вхідні квитки)75,00
Проживання у готелях категорії 3* на B/B Екскурсія у Неаполь і Помпеї (гід, автобусне супроводження)70,00
Офіційні російськомовні гідиВхідні квитки на розкопки в Помпеї13,50
Екскурсія по Риму – 3 години Обід в Помпеї (меню з 3-х страв, напої включено)16,00
Екскурсія по Флоренції – 2 години Екскурсія до палацу Пітті  (гід, вхідні  квитки)45,00
Екскурсія у Венецію – 2 годиниКатер до Венеції20,00
Екскурсія у Мілані 50,00
Екскурсія у Пізі30,00
Прогулянка на гондолі (30 хвилин)25,00
Навушники на екскурсії20,00
Напої та чайові
Міський податок на проживання (оплачується у готелі)