+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Римські канікули

Римські канікули

Заїзд кожен день без мінімальної кількості туристів. Прекрасний тур для тих, хто закоханий у вічне місто Рим. Древня столиця Італії відкриє всі свої таємниці і покаже свої незвідані куточки. Вишуканість, темпераментність, велич цього міста подарують гарний настрій на весь період подорожі.

  • Тривалість: 01 Лис 2017 – 11 Лис 2018
  • Місто: Рим
  • Ціна: від € 370
  • 8 днів / 7 ночей

 

1 день (субота)

Прибуття в аеропорт Риму Фьюмічіно. Зустріч з російськомовним супроводжуючим в зазначеному місці, розташованому до проходження митного контролю. Трансфер і розміщення в готелі. Обговорення деталей програми перебування з супроводжуючим. Увечері для бажаючих екскурсія “Нічний Рим” з російськомовним гідом (за додаткову плату). Ніч в готелі.

2 день (неділя)

Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Риму з російськомовним гідом. Вільний час. Для бажаючих екскурсія “Римські замки” – характерні середньовічні маленькі міста, що знаходяться на граціозних римських пагорбах – з російськомовним гідом, включаючи дегустацію вина і типових місцевих продуктів (за додаткову плату). Увечері для бажаючих вечеря в театрі-ресторані (за додаткову плату). Ніч в готелі.

3 день (понеділок)

Сніданок в готелі. Вільний день або екскурсія на цілий день на «батьківщину італійського ренесансу» у Флоренцію з російськомовним асистентом і гідом (за додаткову плату). У Флоренції для бажаючих відвідування Галереї Уффіці або Палацу Пітті з російськомовним гідом (за додаткову плату). Повернення в готель. Ніч в готелі.

4 день (вівторок)

Сніданок в готелі. Вільний час або екскурсія в Музеї Ватикану з російськомовним гідом (за додаткову плату). Вільний час для шопінгу. Ніч в готелі.

5 день (середа)

Сніданок в готелі. Вільний час або для бажаючих екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї з російськомовним асистентом і гідом, включаючи обід в ресторані в Помпеях (екскурсія за додаткову плату). Ніч в готелі.

6 день (четвер)

Сніданок в готелі. Вільний час. Для бажаючих екскурсія в Тіволі з російськомовним гідом (за додаткову плату). У другій половині дня для бажаючих екскурсія в Галерею Боргезе з російськомовним гідом (за додаткову плату). Ніч в готелі.

7 день (п’ятниця)

Сніданок в готелі. Екскурсія “Колізей і Палатинський пагорб” з російськомовним гідом. Поїздка в Castel Romano Outlet або Valmontone Outlet – всі клієнти отримують в подарунок дисконтну карти на знижку 10%. Ніч в готелі.

8 день (субота)

Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Риму. Завершення обслуговування.

Ціни на готелі 3 *, 4 *, 5 * за запитом

Доплата на заїзди в період з 25/04 по 12/05/2018 (на всі готелі): € 35,00/особа

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ПОРЯДОК ЕКСКУРСІЙ МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНО

У вартість входить:У вартість не входить:€URO
7 ночей в обраному готелі на B/B (буфет / шведський стіл)Авіаквитки, медична страховка, вхідні квитки в музеї та собори 
Асистент в аеропорту ФьюмічіноЕкскурсія «Римські замки» з російськомовним гідом45
Груповий трансфер готель-аеропорт з супроводжуючимЕкскурсія в Тіволі з російськомовним гідом53
3х годинна оглядова екскурсія по Риму з російськомовним гідомЕкскурсія до Флоренції (цілий день) з російськомовним гідом103
Поїздка на автобусі в Castel Romano Outlet або Valmontone Outlet, включаючи дисконтну карти на знижку 10%.Вечеря в театрі-ресторані в Римі (у вартість входять мінеральна вода і вино)47
Щодня російськомовний асистент в готеліЕкскурсія в Галерею Боргезе з російськомовним гідом (включаючи вхідний квиток)43
Екскурсія в Неаполь і Помпеї (цілий день) з російськомовним гідом (включаючи вхідний квиток в Помпеї і обід в ресторані в Помпеях (у вартість входить ¼ л вина і ½ л води на люд.)100
 Екскурсія в Музеї Ватикану (включаючи вхідний квиток і бронювання)50
 Екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом (3 години)30
 Екскурсія «Колізей і Палатинський Пагорб» (включаючи вхідні квитки) 35
 Екскурсія «Християнський Рим» з російськомовним гідом38
 Навушники на кожній екскурсії2,5
 У місті введено податок на проживання (оплачується на місці в готелях)–