+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

У світ моди та годинників

ШВЕЙЦАРИЯ
тривалість: 04 Лис 2017 – 30 Бер 2018
місто: ІТАЛІЯ, ШВЕЙЦАРІЯ & ЛІХТЕНШТЕЙН
ціна : € 445

У світ моди та годинників

8 днів / 7 ночей. Італія + Швейцарія. Захоплюючий тур для любителів краси, моди і мистецтва. Колоритна Італія порадує око незвичайними пейзажами і пам’ятками. Мілан, де можна відвідати великі собори, замки і театри, Венеція, де можна насолодитися плаванням на гондолі. Ви відвідаєте найменшу держава в світі – Князівство Ліхтенштейн. Пориньте в світ чарівності разом з Україна Віаджі.

ЗАЇЗДИ ПО СУБОТАМ ТА НЕДІЛЯМ

НЕДІЛЯ  // МІЛАН

Приліт в аеропорт Мілану. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Трансфер в Мілан – місто, багате своєю архітектурою (кафедральний собор Дуомо, Замок Сфорца, театр Ла Скала) і, звичайно ж, відоме як одна із світових столиць моди. Розміщення в готелі 4 **** або 3 *** в Мілані (в період виставок і конгресів можливе розміщення в околицях Мілану). Відвідування міста з російськомовним супроводжуючим. Вечеря і ночівля в готелі.

ПОНЕДІЛОК // ВЕНЕЦІЯ

Сніданок у готелі. Трансфер в одне з найромантичніших і унікальних міст світу – Венеції, яку часто називають “Містом на воді” або “плавучим містом”, оспівану багатьма поетами як найкрасивіше місто, побудоване людиною. Оглядова екскурсія з російськомовним гідом. Вільний час. Повернення в Мілан. Вечеря і ніч в Мілані.

ВІВТОРОК  // ЛІХТЕНШТЕЙН – ЦЮРИХ

Сніданок у готелі. Трансфер в одну з найменших держав світу – Князівство Ліхтенштейн. Відвідування з російськомовним супроводжуючим столиці держави м.Вадуц – стародавнього міста з багатою історією, і його головної визначної пам’ятки – княжого замку, який є офіційною і фактичною резиденцією принца князівства (тільки зовнішній огляд замку). Трансфер в Цюріх – найбільше місто Швейцарії, багате прекрасними пейзажами, розташоване на березі Цюріхського озера. Екскурсія по місту з російськомовним гідом. Розміщення в готелі 4 **** або 3 *** в околицях Цюріха. Вечеря і ночівля в готелі.

СЕРЕДА // ЦЮРІХ

Сніданок у готелі. Вільний час. Для бажаючих відвідування міста Люцерн – всесвітньо відомого завдяки надзвичайно красивому розташуванню. Місто знаходиться на березі озера між пологими схилами гір, відкриває гостям неповторну панораму і дарує незабутні відчуття. Вільний час або для бажаючих відвідування Шаффхаузена і Рейнського водоспаду, найбільшого в Європі – однієї з найбільш вражаючих природних пам’яток Швейцарії. Обидві поїздки здійснюються з російськомовними супроводжуючими і за додаткову плату. Вечеря і ночівля в готелі.

ЧЕТВЕР  // БЕРН – ТУРИН

Сніданок у готелі. Трансфер в Турин. По дорозі зупинка в Берні – столиці Швейцарії. Місто знаходиться на березі річки Ааре, славиться своєю ренессанською архітектурою і незрівнянною красою, а також входить в світову десятку міст за найвищим рівнем життя. Екскурсія по місту з російськомовним гідом. Для бажаючих відвідування чарівного містечка Монтре з російськомовним супроводжуючим (за додаткову плату). Переїзд в Турин і розміщення в готелі 4 **** або 3 *** в околицях Турина. Вечеря і ночівля в готелі.

П’ЯТНИЦЯ // ТУРИН – МІЛАН

Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Турину з російськомовним гідом: чарівне місто з будівлями в класичному стилі і стилі бароко, тематичними французькими будівлями і престижними музеями. Вільний час. Трансфер в Мілан. Розміщення в готелі 4 **** або 3 *** в Мілані (в період виставок і конгресів можливе розміщення в околицях Мілана). Вечеря і ночівля в готелі.

СУБОТА  // МІЛАН

Сніданок у готелі. Вільний час для самостійного огляду міста і для шопінгу. Для бажаючих поїздка в аутлет Серравалле (за додаткову плату). Вечеря і ночівля в готелі.

НЕДІЛЯ  // МІЛАН

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Мілану. Завершення обслуговування.

2 ночі в МІЛАНІ – 2 ночі в околицях ЦЮРІХА – 1 ніч в околицях ТУРИНА – 2 ночі в МІЛАНІ

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ

Ціни на тур В світ моди та годинників

Період

Ціна на особу в номері DBL ВВ

Доплата за SNGL BB

Доплата за полупансіон

Знижка за 3-го ос. в TRPL BB

04/11/2017–30/03/2018

€ 445

€ 180

€120

– € 20

Дати заїздів: 12/11/17 – 26/11/17 – 17/12/17 – 31/12/17 – 07/01/18 – 21/01/18 – 04/02/18 – 18/02/18 – 25/02/18 і кожного тиждня з 03/03/18

ДОПЛАТА ЗА ПРИБУТТЯ: 30/12 та 31/12/17 – 30 ЄВРО/ОСОБА.

ВІДВІДУВАННЯ МІЛАНУ ГАРАНТУЄТЬСЯ ДЛЯ РЕЙСІВ, ЯКІ ПРИЛІТАЮТЬ ДО 15:30 І ВИЛІТАЮТЬ ПІСЛЯ 14:30.

У РАЗІ ПРИЛЬОТУ ПІСЛЯ 15:30 ВІДВІДУВАННЯ МІЛАНУ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА ДЕНЬ ВИЛЬОТУ.

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТУР МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНИЙ.

ПІД ЧАС ВИСТАВОК РОЗМІЩЕННЯ В ГОТЕЛЯХ У В ОКОЛИЦЯХ МІЛАНУ 11/02/18 – 11/03/18

У вартість входить:У вартість не входять:€URO
Транспортне обслуговуванняАвіапереліт, мед.страховка, віза, вхідні квитки в музеї та собори 
Російськомовний супроводжуючий на весь періодКатер у Венеції по “Каналу делла Джудекка” туди і назад20
Готелі 3*** & 4**** на H/B або B/BKатер у Венеції по “Каналу делла Джудекка” & “Гранд Каналу” з супроводжуючим30
Офіційні російськомовні гідиВідвідування міста Люцерн з російськомовним супроводжуючим60
2-х годинна оглядова екскурсія по ВенеціїВідвідування Монтре з російськомовним супроводжуючим15
Відвідування Мілану і Вадуца з російськомовним супроводжуючимВідвідування аутлета «Serravalle» (включаючи дисконтну карту 10%, яка не діє в період розпродажів)20
Екскурсія по Цюріху з російськомовним гідомВідвідування Шаффхаузен і Рейнського водоспаду з російськомовним супроводжуючим60
Екскурсія по Берну і ТуринуНавушники на весь період перебування15
 Все, що не вказано входить у вартість
 Міський податок на проживання (оплачується на місці в готелі)