+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Грандтур по Європі
тривалість: 15 Вер 2018 – 23 Бер 2018
місто: Мілан, (о. Маджоре), Страсбург, Париж, (Дісней Ленд), Брюссель, Амстердам-(Волендам), Франкфурт на Майні, Мюнхен, Верона, Мілан
ціна: € 610

Грандтур по Європі

12 днів/11 ночей. Італія, Франція, Бельгія, Голландія, Німеччина. Насичений Гранд тур по Європі дозволить побачити кілька європейських столиць лише за 12 днів. Кожен знайде в цій екскурсії щось для  себе: парки, музеї, галереї, історичні місця, собори, торгові центри, бутіки, парки атракціонів і багато іншого. Комфортабельний автобус, висококваліфіковані гіди, які змусять закохатися в кожен куточок Європи, приємна і дружня компанія будуть супутниками всієї поїздки. Гранд тур по Європі здійснить вашу заповітну мрію! 

ДАТИ ЗАЇЗДІВ: 15.09, 29.09, 13.10, 27.10, 29.12.18, 23.02.2019, 23.03.2019

Мілан – (о. Маджоре) – Страсбург-Париж – (Дісней Ленд) – Брюссель – Амстердам – (Волендам)  – Франкфурт на Майні – Мюнхен – Верона – Мілан

Прибуття в аеропорт Мілана. Зустріч з російськомовним супроводжуючим з табличкою. Трансфер і розміщення в готелі Мілана. Вільний час. Ніч в готелі

2 Сніданок у готелі. Оглядова пішохідна екскурсія з російськомовним гідом по історичному центру Мілана- Кафедральний собор, Великий замок Сфорцеско, знаменитий театр Ла-Скала, всесвітньо відома торгова галерея Віктора Еммануїла II. Вільний час. Факультативно організовується поїздка на одне з найбільш красивіших озер Італії озеро Маджоре з його величним палацом Борромео, розташованим на острові ізола Белла. Ніч у готелі.

3 Сніданок у готелі. Переїзд у Страсбург. “Столиця об’єднаної Європи” – приголомшливо красиве і старовинне місто, яке прекрасно зберіглося. Історичний центр Страсбурга розташований на острові, утвореному річкою Іль, що впадає у  Рейн. Розміщення у готелі. Вільний час у місті. Ніч у готелі.

4 Сніданок у готелі. Переїзд у  Париж. Оглядова екскурсія по місту на автобусі, де ви зможете помилуватися панорамами Марсового поля, Люксембурзького саду, Собору Інвалідів, Єлисейськими полями, Тріумфальною аркою, Собором Паризької Богоматері. Вільний час, за бажанням факультативна екскурсія Нотр Дам та Латинський квартал. Розміщення у готелі. Факультативно пропонується відвідування вечірнього шоу в кабаре Мулен Руж або Лідо на вибір. Ніч у готелі.

5 Сніданок у готелі. Вільний день, за бажанням факультативна екскурсія у Версаль в першій половині дня і в другій половині дня факультативна екскурсія у всесвітньо відомий музей Лувр. Повернення у готель. Ніч у готелі.

6 Сніданок у готелі. Переїзд у Брюссель. Брюссель – острівець франко-мовного населення Фландрії, історичний символ нескореності завойовникам. Місто побудоване у формі серця. До 1979 м.Брюссель налічувало тисячолітню історію. Під час пішохідної оглядової екскурсії по столиці Бельгійського королівства Ви побачите Ратушу і дома гільдій на одній з найкрасивіших площ Європи Гран Пляс, «Пісяючого хлопчика» (Manneken Pis), що став символом Брюсселя, Церква Саблонской Богоматері, всесвітньо відомий Атоміум – ще один символ Брюсселя. Розміщення в готелі в околицях Амстердама. Ніч у готелі. [/column]

7 Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування Алмазної Фабрики. Факультативно пропонується прогулянка на  кораблику каналами Амстердама. Повернення у готель. Ніч у готелі.

8 Сніданок у готелі. Для бажаючих екскурсія за додаткову плату в міста Волендам і Заансе Сханс. П’ять млинів прикрашають береги Заан. Вони нагадують про ті часи, коли продуктивність Заан залежала від сили вітру. Заансе Сханс – етнографічний музей під відкритим небом, де селяни живуть, дотримуючись вікових звичаїв: носять мальовничі народні костюми і тут же вирізані кломпи (дерев’яні черевики), виготовляють сир за традиційною технологією. Прекрасно збережені будівлі є яскравим прикладом голландської життя в 17-18 століттях. Справжні будинки, історичні верфі, вітряки залучають сотні тисяч туристів щорічно. Сьогодні Волендам відомий як етнографічний туристичний центр, символ «справжньої Голландії». Щороку сюди приїжджає більше 2 мільйонів мандрівників, щоб побачити маленькі охайні національні будиночки, вікна яких прикрашені, немов виставкові вітрини, старовинні церкви, затишні романтичні вулички, красиві канали, підйомні мости і знамениту місцеву гавань, де можна зустріти практично всі типи рибальських ботів і яхт. Переїзд до Франкфурта на Майні. Розміщення у готелі. Вільний час. Ніч у готелі.

9 Сніданок у готелі. Огляд історичного центру з супроводжуючим групи. Переїзд у Мюнхен. Огляд історичного центру з супроводжуючим групи. Вільний час. Розміщення в готелі. Ніч у готелі.

10 Сніданок у готелі. Переїзд у Фюссен. Вільний час в місті. Факультативно організовується поїздка в замок Нойшванштайн. Про чудовий замок Нойшванштайн кажуть, як про мрію, яка стала реальністю, замок-казка, який розташувався серед вершин баварських Альп. Замок, ніби вирізаний з кістки, більше схожий на мрію, ніж на реальність. Це одне з найбільш незвичайних будівель, коли-небудь зведених людиною. Замок знаменитий не тільки своєю історією, а й тим, що став прообразом замку Сплячої Красуні в мультфільмі Уолта Діснея. Переїзд до Верони. Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч в готелі.

11 Сніданок у готелі. Вільний час в центрі Верони. Для бажаючих екскурсія в Венецію (за додаткову плату). Переїзд в околиці Мілану. Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч в готелі.

12 Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Мілану. Завершення обслуговування.

РОЗМІЩЕННЯ: 1 ніч у МІЛАНІ – 1 ніч у БЕРГАМО – 1 ніч у СТРАСБУРЗІ – 2 ночі в ПАРИЖІ – 2 ночі в околицях Амстердама – 1 ніч у ФРАНКФУРТІ НА МАЙНІ – 1 ніч у МЮНХЕНІ – 1 ніч у ВЕРОНІ – 1 ніч у МІЛАНІ

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ОСІБ

ВАРТІСТЬ для 1 людини в двомісному номері – 610 євро

Доплата за одномісне розміщення – 230 євро

Доплата за вечері (у всіх містах, крім Парижу) – 140 євро

Знижка за 3-ю особу – 25 євро  

Доплата за перший ряд в автобусі – 50 євро/особа, другий ряд – 40 євро, третій ряд – 30 євро

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО

€URO

Транспортне обслуговуванняАвіаквитки, страхування, вхідні квитки у музеї та собори
Російськомовний супроводжуючий на весь періодЕкскурсія у Версаль (+ вхідний квиток € 18,00)50,00
Готелі 3*** & 4**** на H/B або B/BПоїздка в Нотр Дам + Латинський квартал
35,00
Офіційні російськомовні гідиВечеря та вечірнє шоу в кабаре Мулен-Ружпо запиту
Екскурсія по МілануЕкскурсія в Волендам та Заансе Сханс65,00
Екскурсія по ПарижуЕкскурсія в Замок Нойшванштайн (+ вхідний квиток €16,00)50,00
Екскурсія по БрюсселюЕкскурсія в Лувр (+ вхідний квиток €15,00)40,00
Екскурсія по АмстердамуЕкскурсія у Венецію

Великий канал у Венеції

60,00

20,00

Відвідування Франкфурт на Майні з супроводжуючимКораблик каналами Амстердама15,00
Відвідування Мюнхена з супроводжуючимКораблик Сеною у Париж13,00
 Навушники на весь період перебування20,00

Обов’язково оплачується на місті готівкою податок в готелях від 1 до 3,5 евро/доба/особа.

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТУР МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНИЙ.

У ПЕРІОД ВИСТАВОК І КОНГРЕСІВ У МІЛАНІ МОЖЛИВЕ РОЗМІЩЕННЯ В ОКОЛИЦЯХ МІСТА.