+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Гранд тур по Європі (нд)

Грандтур по Європі
тривалість: 10 Вер 2017 – 28 Жов 2018
місто: Мілан – Бергамо – Страсбург – Париж – (Дісней Ленд) – Брюссель – Амстердам – (Волендам) – Франкфурт на Майні – Мюнхен – Верона – Мілан
ціна : € 600

Гранд тур по Європі (нд)

11 днів / 10 ночей. Італія, Франція, Бельгія, Голландія, Німеччина. Найвідоміші європейські міста готові розповісти свої таємниці і поділитися історією. Дізнайтеся культуру і особливості відразу багатьох народностей, відвідайте пам’ятки, про які давно мріяли, покуштуйте кухню кількох національностей. Разом з Україна Віаджі ваш Гранд тур по Європі перетвориться у справжню казку! Переконайтеся самі!

ДАТИ ЗАЇЗДІВ: 31.12.17, 18.03.2018, 17.06, 08.07, 22.07, 12.08, 16.09, 30.09, 14.10, 28.10

1 день(неділя)

Прибуття в аеропорт Мілану. Зустріч з російськомовним супроводжуючим з табличкою. Трансфер і розміщення в готелі Бергамо. Вільний час. Ніч в готелі.

2 день (понеділок)

Сніданок у готелі. Переїзд в Страсбург. «Столиця об’єднаної Європи» – приголомшливо красиве і старовинне місто, яке прекрасно збереглося до наших днів. Історичний центр Страсбурга розташований на острові, утвореному річкою Іль, що впадає в Рейн. Оглядова екскурсія по місту. Розміщення в готелі. Ніч в готелі.

3 день (вівторок)

Сніданок у готелі. Трансфер в Париж. Оглядова екскурсія по місту на автобусі, де ви зможете помилуватися панорамами Марсового поля, Люксембурзького саду, Собору Інвалідів, Єлисейських полів, Тріумфальної арки, Собором Паризької Богоматері. Вільний час, для бажаючих екскурсія у Версаль (за додаткову плату). Розміщення в готелі. Ніч в готелі.

4 день (середа)

Сніданок у готелі. Вільний час. Екскурсії за додаткову плату: поїздка в Діснейленд, містечко казок, атракціонів і магазинів, яскраві враження не тільки для дітей, а й для дорослих або всесвітньо відомий музей Лувр. Повернення в готель. Факультативно пропонується відвідати вечірнє шоу в кабаре Мулен Руж. Ніч в готелі.

5 день (четвер)

Сніданок в готелі. Переїзд в Брюссель. Брюссель – острівець франкомовного населення Фландрії, історичний символ нескореності завойовникам. Місто побудоване у формі серця. До 1979 м.Брюссель налічував тисячолітню історію. Під час пішохідної оглядової екскурсії по столиці Бельгійського королівства Ви побачите Ратушу і будинки гільдій на одній з найкрасивіших площ Європи Гран Пляс, «Пісяючого хлопчика» (Manneken Pis), що став символом Брюсселя, Церкву Саблонської Богоматері, всесвітньо відомий Атоміум – ще один символ Брюсселя . Розміщення в готелі в околицях Амстердама. Ніч в готелі.

6 день (п’ятниця)

Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Амстердаму. Відвідування Алмазної Фабрики. Факультативно пропонується прогулянка на кораблику по каналах Амстердама. Повернення в готель. Ніч в готелі.

7 день (субота)

Сніданок у готелі. Для бажаючих екскурсія за додаткову плату в міста Волендам і Заансе Сханс. П’ять млинів прикрашають береги Заан. Вони нагадують про ті часи, коли продуктивність Заан залежала від сили вітру. Заансе Сханс – етнографічний музей під відкритим небом, де селяни живуть, дотримуючись вікових звичаїв: носять мальовничі народні костюми і тут же вирізані кломпи (дерев’яні черевики), виготовляють сир за традиційною технологією. Прекрасно збережені будівлі є яскравим прикладом голландської життя в 17-18 століттях. Справжні будинки, історичні верфі, вітряки залучають сотні тисяч туристів щорічно. Сьогодні Волендам відомий як етнографічний туристичний центр, символ «справжньої Голландії». Щороку сюди приїжджає більше 2 мільйонів мандрівників, щоб побачити маленькі охайні національні будиночки, вікна яких прикрашені, немов виставкові вітрини, старовинні церкви, затишні романтичні вулички, красиві канали, підйомні мости і знамениту місцеву гавань, де можна зустріти практично всі типи рибальських ботів і яхт. Переїзд до Франкфурта на Майні. Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч в готелі.

8 день(неділя)

Сніданок у готелі. Огляд історичного центру з супроводжуючим групи. Переїзд в Мюнхен. Огляд історичного центру з супроводжуючим групи. Вільний час. Розміщення в готелі. Ніч в готелі.

9 день (понеділок)

Сніданок у готелі. Переїзд у Фюссен. Вільний час в місті. Факультативно організовується поїздка в замок Нойшванштайн. Про чудовий замок Нойшванштайн кажуть, як про мрію, яка стала реальністю, замок-казка, який розташувався серед вершин баварських Альп. Замок, ніби вирізаний з кістки, більше схожий на мрію, ніж на реальність. Це одне з найбільш незвичайних будівель, коли-небудь зведених людиною. Замок знаменитий не тільки своєю історією, а й тим, що став прообразом замку Сплячої Красуні в мультфільмі Уолта Діснея. Переїзд до Верони. Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч в готелі.

10 день (вівторок)

Сніданок у готелі. Вільний час в центрі Верони. Для бажаючих екскурсія в Венецію (за додаткову плату). Переїзд в околиці Мілану. Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч в готелі.

11 день (середа)

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Мілану. Завершення обслуговування.

РОЗМІЩЕННЯ: 1 ніч у БЕРГАМО – 1 ніч у СТРАСБУРЗІ – 2 ночі в ПАРИЖІ – 2 ночі в околицях Амстердама – 1 ніч у ФРАНКФУРТІ НА МАЙНІ – 1 ніч у МЮНХЕНІ – 1 ніч у ВЕРОНІ – 1 ніч у МІЛАНІ

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ

ВАРТІСТЬ для 1 людини в двомісному номері – 600 євро

Доплата за одномісне розміщення – 230 євро

Доплата за вечері (в Парижі сніданки) – 140 євро

Знижка за 3-ю особу – 25 євро

Доплата за перший ряд в автобусі – 50 євро/особа, другий ряд – 40 євро, третій ряд – 30 євро

У вартість входить:У вартість не входять:€URO
Транспортне обслуговуванняАвіапереліт, вхідні квитки в музеї та собори
Російськомовний супроводжуючий на весь періодЕкскурсія в Версаль (+ вхідний квиток € 18,00)50
Готелі 3 *** & 4 **** на H/B або B/BПоїздка в Дісней Ленд (+ вхідний квиток € 52,00)25
Офіційні російськомовні гідиВечеря і вечірнє шоу в кабаре Мулен-Руж за запитомЗа запитом
Екскурсія по СтрасбургуЕкскурсія в Волендам і Заансе Сханс65
Екскурсія по Парижу, Брюсселю, АмстердамуЕкскурсія в Замок Нойшванштайн (+ вхідний квиток € 16,00)50
Відвідування Франкфурт на Майні з супроводжуючимЕкскурсія в Мілан50
Відвідування Мюнхена з супроводжуючимЕкскурсія в Лувр (+ вхідний квиток € 10,00)35
Екскурсія до Венеції60
Кораблик по каналах Амстердама15
Кораблик по Сені в Париж11
Навушники на весь період перебування15
Міський податок на проживання (оплачується на місці в готелі)

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТУР МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНИЙ.

У ПЕРІОД ВИСТАВОК І КОНГРЕСІВ У МІЛАНІ МОЖЛИВЕ РОЗМІЩЕННЯ В ОКОЛИЦЯХ МІСТА.