+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
тур по Європі з України Рим-Париж
тривалість: 12 Лип 2018 – 28 Лют 2019
Город: Рим – Болонья – (Венеція) – Флоренція – Генуя – Ніцца- (Монте-Карло) – Діжон-Париж – (Дісней Ленд) – Замки Луари- Бурж – Женева-Мілан – (Верона) – Рим
ціна: € 750

Гранд Тур Рим-Париж

15 днів/ 14 ночей

Рим – Болонья – (Венеція) – Флоренція – Генуя – Ніцца- (Монте-Карло) – Діжон-Париж – (Дісней Ленд) – Замки Луари- Бурж – Женева-Мілан – (Верона) – Рим

Дати заїздів: 20.09.18, 28.02.2019

Найромантичніший тур по Європі з України Рим-Париж. Зробіть чарівний подарунок другій половинці. Вічне місто Рим і місто любові Париж. Ця подорож здійснить найзаповітнішу мрію: побачити всі таємниці стародавнього Риму і відчути романтичну атмосферу Парижа. Уперед за новими відчуттями і прекрасним настроєм! 

(Четвер) Рим. Зустріч в аеропорту Рима з російськомовним представником компанії з табличкою. Трансфер у готель. Розміщення у готелі. Вільний час. Ніч у готелі Рима.

2 (П’ятниця) Рим. Сніданок у готелі. Вільний час, оглядова екскурсія містом. Факультативно організовується екскурсія Християнський Рим. Ніч у готелі Риму

3 (Субота) Болонья. Сніданок у готелі. Вільний час або для бажаючих екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї з російськомовним гідом (за додаткову плату). Ніч в готелі.

(Неділя) Болонья (Венеція). Сніданок у готелі. Вільний час, для бажаючих організовується додаткова екскурсія до Венеції – одне з найкрасивіших міст у світі. Оглядова екскурсія по місту з гідом, площа Сан Марко, базиліка Сан Марко, Кампаніле – найвища будівля Венеції. Відвідування майстерні по виготовленню скла і можливість спостерігати за роботою майстра-склодува, а також придбати венеціанське скло. Ну і звичайно ж гондоли – екзотичний вид транспорту Венеції, проїхавши на яких, неодмінно можна зануритися у далеке минуле Венеціанської Республіки. Повернення у готель. Ніч у готелі

5 (Понеділок) Флоренція – Генуя. Сніданок у готелі. Переїзд до Флоренції. Флоренція – одне з найбільших і найкрасивіших італійських міст, батьківщина Ренесансу. Тут жили і творили такі відомі люди як Леонардо да Вінчі, Данте, Мікеланджело і багато інших … Оглядова пішохідна екскурсія історичним центром Флоренції з російськомовним гідом (Площа Синьйорії і Палаццо Веккіо, Соборна площа, Собор Санта Марія дель Фіоре, Собор Санта – Кроче – усипальниця знаменитих флорентійців – Мікеланджело, Макіавеллі, Галелея). Вільний час. Виїзд до Генуї. Прогулянка по Генуї. Розміщення у готелі. Ніч у готелі.

6 (Вівторок) Генуя – Ніцца – (Монте-Карло). Сніданок у готелі. Переїзд у Ніццу по дорозі відвідання парфумерної фабрики Фрагонар. Розміщення у готелі. Вільний час. За бажанням пропонується екскурсія у Монте-Карло (Князівство Монако). Стара фортеця Монако – немов декорація історичного фільму, зі справжнім князем і стражниками. У найвідомішому світі казино можна зробити маленьку ставку і відчути себе Рокфеллером. Ніч у готелі Ніцци.

7 (Середа) Діжон. Сніданок у готелі. Переїзд у Діжон. Вільний час. Місто Діжон, що стоїть на річці Уш, столиця Бургундії – мабуть один з найкрасивіших у Франції, місто мистецтва і чудової архітектури, місто скульптури, дихаючий історією. Прогулянка історичним центром з супроводжуючим групи. Знайомство з палацом герцога Бургундського, з собором Сен Бенік і церквою Богоматері Сен-Мішель. Розміщення у готелі Діжона. Вільний час. Ніч у готелі.

8 (Четвер) Париж. Сніданок у готелі. Переїзд до Парижу. Оглядова екскурсія по місту на автобусі, де ви зможете побачити Гранд Опера, Лувр, Площа Республіки, Нотр Дам, Пантеон, Асамблея, Орсей, Площа Згоди, Мадлен. Вільний час, за бажанням факультативна екскурсія у Версаль и Нічний Париж. Розміщення у готелі. Ніч у готелі Парижа.
Сніданок у готелі. Груповий трансфер в аеропорт. Завершення обслуговування.

9 (П’ятниця) Париж. Сніданок у готелі. Вільний день. Факультативно пропонується екскурсія у всесвітньо відомий музей Лувр. Також факультативно організовується екскурсія до собору Нотр Дам де Парі і Латинський квартал. Вільний час. Факультативно пропонується відвідування вечірнього шоу в кабаре Мулен Руж. Ніч у готелі.

10 (Субота) Замки Луари – Бурж. Сніданок у готелі. Виїзд з готелю. Поїздка в долину Луари. Уздовж Луари, однією з найкрасивіших французьких річок, вишикуються як в почесній варті незвичайної краси кам’яні замки, і кожен – сама історія. Це історія королівської Франції. Відвідування 2-х-3-х замків. Розміщення в готелі на околицях міста Бурж. Ніч у готелі.

11 (Неділя) Женева (Швейцарія). Сніданок у готелі. Переїзд до Женеви. Вільний час. Ніч у готелі на околицях Женеви.

12 (Понеділок) Мілан. Сніданок у готелі. Переїзд до Мілану – економічну столицю Італії. Оглядова пішохідна екскурсія з російськомовним гідом в історичному центрі Мілана- Кафедральний собор, Великий замок Сфорцеско, знаменитий театр Ла-Скала, всесвітньо відома торгова галерея Віктора Еммануїла II. Вільний час. Розміщення в готелі. Ніч у готелі Мілана.

13 (Вівторок) Ріміні. Сніданок у готелі. Вільний час або за бажанням у першій половині дня факультативна екскурсія у Верону. Переїзд до Ріміні. Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч у готелі.

14 (Середа) Ріміні. Сніданок у готелі. Ранковий трансфер у Рим на поїзді. Розміщення у готелі.

15 (Четвер) Рим. Сніданок у готелі. Трансфер у аеропорт.

 

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ  КІЛЬКОСТІ ОСІБ

ПеріодЦіна на особу у номері DBL ВВДоплата за SNGL BBЗнижка за 3-го  TRPL BBДоплата за вечері, крім Рима та Парижа
12/07 — 03/10/2018 €750€ 415
– € 30       € 75

 Доплата за перший ряд у автобусі 50 євро на людину, другий ряд 40 євро, третій ряд 30 євро

Діти старші 4-х років можуть брати участь у турі

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНОУ ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО€URO
Розміщення в готелях 3*** & 4**** на B/BАвіаквитки, віза, страховка, вхідні квитки в музеї та собори//
Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт під усі рейсиВхідний квиток у замки Луари  11-13
Транспортне обслуговування по програмі з російськомовним асистентомЕкскурсія у Венецію (для прильотів у Венецію екскурсія входить до вартості туру)65,00
Екскурсії з російськомовним ліцензованим гідом Рим, Флоренція, Париж, МіланКатер у Венеції 15 євро по каналу Джудекка або 25 євро по Великому каналу15/25
Прогулянки з супроводжуючими групи: Сан-Марино (тільки для прильотів Ріміні), Генуя, ДіжонЕкскурсія у Версаль + 18 євро вхідний квиток50,00
Екскурсія Нотр Дам+Латинский квартал35,00
Екскурсія «Нічний Париж»35,00
 Вечеря і вечірні шоу у кабаре Мулен-Руж або Лідо, (вартість залежить від обраної програми вечора)
 Екскурсія у Верону 45,00
Екскурсія у Монте-Карло 60,00
Екскурсія у Лувр з гідом + вхідний квиток 15 євро 40,00
Екскурсія Християнський Рим 30,00
Навушники на весь тур 20,00
 Все, що не вказано включеним у вартість//
 Міській податок на проживання (оплачується в готелі)//

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТУР МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНО