+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Озера Італії
місто: Озера Італії
ціна від € 675

Чудові озера Італії просто захоплюють дух … Від озера Комо, всесвітньо відомого як місце відпочинку для багатих і знаменитих, де Джордж Клуні і багато знаменитостей мають будинки, і Озеро Гарда, де можна побачити три основних виноробних регіони Бардоліно, Вальполічелла і Соаве відомих своїми винами і граппою; острови Борромео, Ізола-Белла і Ізола Мадре, відомих як перлини Озера Маджоре. Тут ви насолодитеся не тільки красою, але й познайомитеся з культурою і звичаями Ломбардії.

ОЗЕРА ИТАЛИИ

1-ий День: Стреза. Вас чекає машина на прокат для переїзду в готель в прекрасному місті Стреза, чарівне місто на Озері Моджоре. Стреза – курорт з видом на острів Борромея з його приголомшливими віллами і садами.

2-ий День: Стреза. Пориньте в атмосферу стилю сучасних вілл і розкішних готелів, які наповнюють берег озера. Ви доїдете до Моттароне Пік, звідки можна помилуватися на озера Маджоре і Орта в обрамленні швейцарських і італійських Альп.

3-ий День: Стреза / Мілан / Комо (близько 140км)

Переїзд до Мілану (близько 88 км). Ви побачите вражаючий Дуомо з його шпилями, башточками, фронтонами і незліченними статуями. Незабутнє видовище. Поруч знаходиться «Ла Скала» – знаменитий оперний театр. Можна відвідати також розташований неподалік монументальний Замок Сфорца. Залишаєте Мілан і прямуєте до озера Комо (близько 48км), по дорозі на озеро пейзаж місцевих сіл, крихітних портів, вілл, розташованих в тінистих, екзотичних садах, які слідують один за одним в альпійських передгір’ях.

4-ий День: Комо. Дізнайтеся трохи більше про місто Комо. Помилуйтеся його Кафедральним собором епохи Відродження і прилеглої Бролетто. На курорті Черноббіо побачите елегантну Віллу д’Есте.

5-ий день: Комо / Бергамо / Брешіа / Гардоне Рів’єра (близько 149км)

Відвідайте два цікавих міста на шляху до озера Гарда. Перший Бергамо (близько 62км), місто повністю оточене стінами. Відвідайте середньовічне Верхнє місто, залиштеся тут на обід, насолоджуйтесь соковитими стравами Ломбардії і кондитерськими виробами. Продовжуйте переїзд до міста Брешіа (близько 54 км). Тут огляньте місцеві пам’ятки, площі і церкви, також включіть в вашу програму римські руїни. Чи продовжуєте переїзд до Гардоне Рів’єра (близько 32 км), великий курорт з віллами і готелями, оточеними великими парками на березі озера, що зберегли свій первісний стиль 19-го століття – стиль «Ліберті».

6-ий день: Гардоне Рів’єра. Сьогодні час повернути автомобіль і сказати «до зустрічі Італія» … або продовжити своє перебування.

У вартість входить:

  • 5 ночей в готелі
  • Сніданки
  • Оренда автомобіля категорії C на 6 днів, безлімітний проїзд, CD (Collision Damage Waiver), TP (Theft Protection), Third Party Liability (including passengers), ai report surcharge, 24 hour-a-day road assistance, VAT, AAO (Additional Driver)

У вартість не входить:

Авіапереліт, віза, мед.страховка, туристичний податок.

 

Готелі за програмою: Стреза 2 ночі – Simplon, Комо 2 ночі – Barchetta Excelsior, Гардоне Рів’єра 1 ніч – Ramada

Ціна за людину в кімнаті на двох

Мінімум 2 людини

 

На ваш вибір готелі та кімнати різної категорії, є можливість зміни і доповнення програми екскурсіями і дегустаціями. Програма приблизна і може бути змінена.

 

Початок і закінчення туру з будь-якого аеропорту Італії. За даною програмою радимо переліт до Мілану.