+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Умбрія
місто: Умбрія
ціна від € 530

Умбрія

Незаймані зелені ландшафти кучерявих долин, які постійно змінюються -ось з чого складається регіон Умбрія, який ніколи не перестане дивувати. Відомий як “зелене серце» Італії, його чарівність виявляється у злитті  мистецтва, природи, миру і спокою, а також краси його середньовічних міст, вбудованих в пагорбах, які нагадують шедеври епохи Відродження. Губбіо приваблює відвідувачів мистецтвом і видовищним традиційним фестивалем Корса деї Чері (Свічка Race) і Паліо делла Балестра (середньовічний конкурс пострілів з арбалету на конях). Перуджа виблискує архітектурними та художніми творами. Озеро Тразімено і залишки етруських поселень, особливо навколо Кастільйоне-дель-Лаго, де краса природного ландшафту поєднується з романтизмом і тишею озера. Орвієто розповідає історію етруських людей. Сполето і його неймовірний фестиваль мистецтв … так багато потрібно зробити, так багато побачити …

УМБРИЯ

1-ий день: Губбіо. Візьміть свій автомобіль і почнемо дослідження Умбрії, регіону, де духовність ландшафту породила великих святих. Після приїзду у готель починаємо відвідування найбільш добре збереженого середньовічного міста Італії. Легенда свідчить, що “Вовк Губбіо» розкаявся в своїх гріхах після зустрічі зі святим Франциском Ассізьким.

2-ий день: Губбіо. Вільний день для вивчення міста Губбіо, найстарішого міста в регіоні Умбрія, що підтверджують Таблиці Губбіо, розміщені в міському музеї і руїни римського театру. Багатий історичною і художньою спадщиною, а також давніми традиціями, які можна знайти у його фольклорі, Губбіо є містом кольору охри, облицювання дахів, веж і вузьких брукованих вулиць, практично всі в цій колірній гамі.

3-ий день: Губіо / Перуджа (близько 42 км). Після короткої поїздки через родючу Умбрію ви опинитеся в столиці регіону – місті Перуджа, яке має етруське минуле, присутнє в масивних етруських стінах. Крім того в середньовічні і ренесансні будинки елегантно наповнюють місто. Знаменитий університет для іноземних студентів знаходиться в Палаццо Галленга.

4-ий день: Перуджа / Сполето / Перуджа (близько 131 км). Сьогодні шлях лежить в Сполето, мальовниче місто, яке може похвалитися тисячолітньою історією і до сих пір зберігає образи минулого в своїй середньовічній і ренесансній архітектурі. Його кам’яні доріжки і його найбільш відомі пам’ятники є місцем для міжнародних культурних заходів, таких як Фестиваль двох світів, чудовий шанс насолодитися високоякісною художньої атмосферою.

5-ий день: Перуджа / Орвієто (близько 75 км) Ваша поїздка по Умбрії приведе вас на південь до Орвієто, важливий етруський центр, а потім папський оплотом. Багатство історичних будівель можна побачити на площі П’яцца дель Дуомо, в тому числі вражаючий фасад  Дуомо. На вечерю рекомендуємо вживати соковиті страви місцевої кухні з келихом знаменитого вина Орвієто.

6-ий день: Орвієто. Сьогодні час повернути автомобіль і сказати «до зустрічі Італія» … або продовжити своє перебування.

 

У вартість входить:

  • Готелі за програмою 5 ночей
  • Сніданки
  • 6 днів на орендованому автомобілі категорії C включаючи необмежений кілометраж, CD (Collision Damage Waiver), TP (Theft Protection), Third Party Liability (including passengers), ai report surcharge, 24 hour-a-day road assistance, VAT, AAO (Additional Driver)

У вартість не входить:

Авіапереліт, віза, мед.страховка, туристичний податок.

 

Готелі: Губбіо 2 ночі – ParkHotel Ai Capuccini, Перуджа 2 ночі – Castello dell’Oscano, Орвієто 1 ніч – Grand Hotel Italia.

Ціна з людини в кімнаті на двох

Мінімум 2 людини

 

На ваш вибір готелі та кімнати різної категорії, є можливість зміни і доповнення програми екскурсіями і дегустаціями. Програма приблизна і може бути змінена

Початок і закінчення туру з будь-якого аеропорту Італії

За даною програмою радимо переліт до Ріміні / Риму