+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Апулія з Києва
місто: Апулія
ціна від € 400

Апулія має одне з найчарівніших морів і саму натхненну архітектуру в Італії. Регіон знаходиться в самому “каблучку” Італії. Ваша 6-денна пригода в цьому регіоні включає прокат автомобіля з необмеженим пробігом, так що ви зможете переїжджати від пляжів до пам’яток без обмеження, вивчати будь-які місця, які вас цікавлять. Вузькі провулки і вулиці Апулії, двори і замки на захоплюючому тлі гір і оливкових гаїв. Сусіднє місто Лечче вразить вас стародавніми руїнами і архітектурою стилю бароко Леччезе. Насолодіться подорожжю в Кастеланна, де розташовані унікальні печери з дивовижними природними сталактитами і сталагмітами. Відвідайте місто-порт Барі з його набережною, знаменитим собором і замком 13-го століття. Скуштуйте прекрасну кухню на базі морепродуктів, і не забудьте про оливкову олію місцевого виробництва. Апулія – це найбільший виробник оливкової олії в Італії. Регіон також сповнений численними середньовічними шедеврами: замки і форти, собори і церкви ….

Апулия

1-ий день: Сельва ді Фазано. Візьміть свій автомобіль і почніть відкривати Апулію в Сельва ді Фазано. Після реєстрації в готелі насолодіться прогулянкою вулицями старого міста з його алеями, дворами і вузькими проходами, білизна яких виділяється на тлі інтенсивної зелені оливкових дерев, які ростуть в цьому районі.

2-ий день: Сельва ді Фазано / Альберобелло / Сельва ді Фазано (близько 64км). Якщо Сельва-ді-Фазано – це симфонія білих будинків, то місто Альберобелло буде грати повний кольоровий концерт, відкрийте для себе всі його фарби.

3-ий день: Сельва ді Фазано / Лечче / Сельва ді Фазано (близько 147 км). Лечче – місто, в якому варто затриматися, воно приваблює стародавніми руїнами і багатством прекрасної архітектури. Різні будівельні стилі в Лечче є спадщиною релігійних орденів (єзуїтів, театинів і францисканців), водночас переплітаються з квітковим стилем «Барокко Леччезе».

4-ий день: Сельва ді Фазано / Кастеллана Гротте / Барі (близько 99 км)

У Кастеллані (близько 56 км) були виявлені унікальні печери, де ви можете побачити нескінченну різноманітність кольорових сталактитів і сталагмітів, чудеса природи. Барі – столиця Апулії, зовсім поруч (близько 44 км). Портове місто з прекрасною набережною, бездоганним Старим містом, собором і замком 13-го століття, які варті особливої уваги.

5-ий день: Барі / Андрія / Трані / Барі (близько 138 км). Великий Фрідріх II побудував замок на мисі біля Андрії (близько 58км). Цей замок внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Далі ми проїдемо до виноробному міста, розташованого на узбережжі Адріатичного узбережжя, Трані (близько 35 км). Його давній порт, стрункий романський собор, видовище, яке ви повинні побачити. Повернення в Барі (близько 28 км) якраз для аперитиву і вечері з хорошим вином Апулії.

6-ий день: Барі. Сьогодні час повернення автомобіля і слів «до зустрічі Італія» … або продовжити своє перебування.

У вартість входить:

Готелі за програмою 5 ночей

Сніданки

6 днів оренда автомобіля категорії C, включаючи необмежений кілометраж, CD (CollisionDamageWaiver), TP (TheftProtection), ThirdPartyLiability (including passengers), aireportsurcharge, 24 hour-a-dayroadassistance, VAT, AAO (AdditionalDriver)

У вартість не входить:

Авіапереліт, віза, мед.страховка, туристичний податок.

 

Готелі: Сельва ді Фазано 3 ночі – Tenuta Monachelle, Барі 2 ночі – Oriente.

Ціна за людину в кімнаті на двох

Мінімум 2 людини

 

На ваш вибір готелі та кімнати різної категорії, є можливість зміни і доповнення програми екскурсіями і дегустаціями. Програма приблизна і може бути змінена.

Початок і закінчення туру з будь-якого аеропорту Італії.

За цією програмою радимо переліт до Барі.