+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Шопінг у Мілані

Шопінг у Мілані

Шопінг у Мілані

Місця для покупок стандартні: бутіки, торгові центри і аутлети. «Мекка» для заможних шоперів – вулиця Віа Монтенаполеоне, де зібралася маса люксових бутіків: Prada, Armani, Versace, Hugo Boss, Gucci, Bulgary. Тут можна придбати речі з останніх колекцій, які ще недавно демонструвалися на тижнях моди. Модно, дорого, розкішно – це про Монтенаполене.

Якщо ви хочете ознайомитися з «коротким викладом» трендів, вам в торговий центр «Ринашенте». Брендові бутіки виставляють там самі ходові моделі, які дозволяють зрозуміти, що в моді в цьому сезоні. Крім чоловічого та жіночого одягу в La Rinascente зібрані товари для дому, косметика, вино і кава. Приємний бонус для відвідувачів торгового центру – внутрішні знижки. Вам оформлять віртуальну бонусну карту і нададуть персональний код. Просто пред’являйте його в магазинах, і вам скинуть 10-30% від ціни.

Інший відомий універмаг – Upim- порадує не брендами, а низькими цінами, постійними знижками і розпродажами. Найвідоміший мультибрендовий магазин Мілана – 10 Corso Como.

А ось туристів, які не готові платити кругленькі суми за останні брендові моделі, ваблять в першу чергу аутлет – міні-містечка, що складаються з магазинів. Розташовані вони найчастіше за межею міста, тому з Мілана туди курсують автобуси. Найвідоміші імена – Serravalle Scrivia, FoxTown, Franciacorta Outlet Village. Знижки в 30-70%-звичайне справа для аутлетов, а щоб обійти одне таке містечко, не вистачить і дня. Втім, думки про шопінг в аутлетах різняться.

Незважаючи на висококласний сервіс, повернення або обмін купленої одягу – це ціла епопея. Гроші за повернення вам, швидше за все, буде зараховано на персональний рахунок. Протягом певного періоду (як правило, близько року) цю суму слід витратити, в іншому випадку вона згорить.

Мілан – головний законодавець світової моди, все ще привітний до українських туристів, що бажають придбати модний одяг. Якщо відправившись в шопінг тури в Італію сума покупок перевищить Є154,95, ви зможете оформити Tax Free.

Втім, ми рекомендуємо не зациклюватися на шопінг, а зробити його однією з цілей екскурсійного туру в Італію. Такий підхід виявиться вигідніше для гаманця і приємніше для душі!