Абано Терме

Абано Терме, один з найдавніших і відомих термальних курортів Європи, розташований в мальовничому регіоні Венето, біля підніжжя Еуганських Пагорбів, в декількох кілометрах від Падуї, Венеції, Верони і Віченци.

Місто, що нараховує приблизно 20.000 жителів, розкинулося уздовж проспекту Віале делле Терме, який з’єднує термальну зону з історичним центром міста, де розташовані найпрестижніші термальні готелі з віковими традиціями грязелікування. Поруч з пішохідною зоною знаходиться парк Монтіроне, де ще в часи Римської Імперії були розташовані римські лазні, призначені для грязе- і водолікування. Абано Терме воістину можна назвати містом-парком. Абано Терме потопає в зелені алей, зі своїми затишними площами і тінистими парками, клумбами і фонтанами, широкими проспектами і вулицями з безліччю магазинів, бутіків і кафе, це місто підкорить ваше серце.

Цілющі гарячі термальні джерела

Велика кількість корисних речовин, що містяться в термальній воді зони Еуганських Пагорбів, де розташований курорт Абано Терме, обумовлює її світову унікальність.

Метеорна термальна вода Абано Терме, насичена геотермічними компонентами, відноситься до розряду глибоких термальних вод і виходить на поверхню землі при температурі 85 С. Унікальні характеристики термальної води цієї зони обумовлюється її тривалим проходженням під землею, близько 30 років, яке вона здійснює перш ніж вийти на поверхню землі в Абано Терме. Вода бере свій початок в екологічно чистому басейні альпійського передгір’я, гори Монті Лессін, потім повільно просувається через надра землі, просочуючись через вапняну гірську породу, досягаює глибини 3000 метрів. Під час свого просування під землею вода піддається дії високої температури і сильного тиску, збагачуючись при цьому мінеральними солями і цілющими компонентами, а потім виходить на поверхню землі в зоні Егуанскіх пагорбів.

За своїм хімічним складом термальні води Абано Терме класифікуються як гіпертермальні сольові бром-йодисті води.

Лікувальні термальні грязі

Грязі зони Еуганських Пагорбів – це багата на органічні і неорганічні елементи суміш декількох компонентів: твердого (глина), рідкого (сольова бром йодиста термальна вода) і біологічного (мікроорганізми і біоматеріали). Грязі проходять довгий шлях «дозрівання» в спеціально обладнаних ваннах-резервуарах, що знаходяться на території готелю, при безпосередньому контакті з термальною водою, за час якого збагачуються органічними компонентами, солями, мінералами і мікроорганізмами, набуваючи високоефективний терапевтичний ефект. Протягом багатьох століть лікувальні властивості грязей і термальних джерел Абано Терме довели свою ефективність і по праву можуть вважатися запорукою здоров’я і джерелом енергії для Вашої душі і тіла.

Медичні показання для перебування на курорті Абано Терме

Захворювання опорно-рухового апарату (хребта, суглобів і сполучних тканин): первинний і вторинний (остео) артроз, артроз шийних хребців, стану після видалення грижі міжхребцевих дисків, дископатія (хвороби неясної етіології, клінічні, які проявляються ознаками ураження міжхребцевих дисків), патологія міжхребцевих дисків ; лопатково- плечові періартрити (негостра форма), ревматоїдний артрит, старечий остеопороз, постклімактеричний остеопороз, спондилоартроз, спондилолістез (зміщення хребця вперед відносно нижчого хребця), псоріазна артропатія. Синдром зап’ястного тунелю.

Ревматизм позасуставної етіології: ревматизм сухожиль, фіброзний синдром, фіброзний міозит.

Реабілітація в термальній воді та фізіокінезітерапія: реабілітація після операцій з подальшим протезуванням колінного, плечового суглобів, стегна і т.д. реабілітація після перенесених травм, поліартроз.

Захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів: хронічний бронхіт, бронхоектаз, хронічний бронхіт з порушенням бронхіальної прохідності, емфізема.

Лор-захворювання: вазомоторная ринопатія, хронічний гайморит, катаральний гайморит, хронічний фарингіт, хронічний фарингіт-тонзиліт, алергічний риніт, гіпертрофічний риніт, хронічний отит, риногенна гіпакузія, катаральний отит, катаральне запалення.

Хронічні захворювання вен і венозної системи: хронічна венозна недостатність, післяопераційний синдром внаслідок операції на венах, варикозне розширення підшкірних і глибоких вен нижніх кінцівок, порушення кровообігу в нижніх кінцівках.

Шкірні захворювання (дерматологія): вугрі, мікози шкіри, екзема, псоріаз, дерматоз, кропив’янка.

Гінекологія: постклімактеричний синдром, порушення гормонального фону.

А також: щадна дієта, косметичні процедури, СПА і Велнес процедури, процедури на основі ефірних масел, оливкового масла, винограду, антивікові програми, антицелюлітні і т.д.

Протипоказання до застосування грязетерапії:

Застосування загальних грязьових аплікацій-обгортань вимагає нормальної діяльності серцево-судинної системи і нирок. В іншому випадку передбачено локальне застосування лікувальних грязей.

Грязелікування протипоказане людям, які нещодавно перенесли інфаркт міокарда, що страждають від серцевої недостатності, стенокардією, хронічною аритмією, яка не піддається лікуванню.

Протипоказання грязьових аплікацій передбачені також в наступних випадках: неконтрольована епілепсія, загострена або хронічна печінкова недостатність, ревматоїдний артрит, новоутворення або загострення запальних процесів. Крім того, загальне застосування грязьових аплікацій протипоказано при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок, особливо якщо воно посилене такими ускладненнями, як флебіти і виразки.

Грязьові аплікації не мають протипоказань при наявності металевих протезів і металевих імплантатів суглобів.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment