Адамелло Скі

Адамелло Скі гірськолижний район між регіоном Ломбардія і Трентіно Альто Адідже. Завдяки великій висоті, рясних снігопадів і сучасним запрограмованим системам снігового покриву, тривалий лижний сезон в цій місцевості гарантований. Адамелло Скі пропонує інтригуючу можливість насолодитися катанням на лижах навіть у пізні осінні та весняні місяці.

У Адамелло Скі входять гірськолижні курорти: Пассо Тонале – льодовик Пресена і Teму – Понте ді Леньо, одні з найкрасивіших в регіоні Ломбардія. Загальна кількість трас – більше 100 км і 50 км для бігових лиж. Всі вони з’єднані сучасними підйомниками. Крім різноманітності ландшафтів і відмінних схилів, Адамелло Скі може запропонувати для активного відпочинку траси для бігових лиж, льодові катки, тренажерні зали, критий басейн, клуб верхової їзди, спортивну арену, де відбуваються спортивні турніри та різні заходи. Цей демократичний курорт любить молодь. Проживання в готелях більш бюджетне, а загальна система трас і підйомників з курортом Мадонна ді Кампільо дозволяє кататися також і в цій місцевості. Між курортними містечками і підйомниками в зоні катання курсують лижні автобуси за різними маршрутами. Курорти Адамелло Скі ідеально підійдуть для новачків, які вперше відправилися в гори. Родзинкою курортів є можливість добиратися до готелів прямо по спусках і знамениті апре-скі.

В Адамелло Скі діють локальний скі-пас, розширений Skirama и Superskirama.          

Зі cкі-пасом SUPERSKIRAMA DOLOMITI Адамелло Брента доступно 150 підйомників, які обслуговують 380 км лижних трас в наймальовничіших гірськолижних районах Західного Трентіно. Скі-пас, дійсний від одного до чотирнадцяти днів поспіль, дозволяє кататися на лижах, а також на схилах Валь ді Соле (Фольгаріда-Маріллева, Понте ді Леньо – Тонале і Педжо) і на інших зимових курортах, які входять до складу Консорціуму SKIRAMA DOLOMITI: Мадонна ді Кампільо, Пінцоло, Андала-Фай делла Паганеллі, Монте Бондоне, Альпе Чімбра-Фольгарії, Лавароне.

Траси Адамелло Скі  

Назва трасиРівень складності
Казола IЧервона
Казола IIЧервона
Вальбионе IЧервона
Вальбионе IIЧервона
Варианте Корно Д’АolaЧорна
Корно Д’АolaЧорна
AнжeлoЧорна
Кaмпo Скуoлa ЧидaСиня
ToнaлінaСиня
AльпінoЧорна
Tрe ЛaричиСиня
Сeрoдинe IЧервона
Сeрoдинe IIЧервона
Кaді’ СітЧервона
СкояттолоСиня
ПрезанеллаСиня
ВітторіяЧервона
ВітторіяСиня
Чинкве ДoссіЧервона
Aльпe AльтaЧервона
Каді’ КaрoсeллоЧервона
ВаленаСиня
ВалбіолоСиня
Toнале Оччідентале Червона
КонтрабандьєріЧервона
ПарадізоЧервона
ДжуліанаЧервона
БлеісЧервона
Teму’Чорна
Лa КрoчeЧервона
Рoккoлo Вeнтура IЧервона
Рoккoлo Вeнтура IIЧервона
Сaнтa ДжуліаЧервона
Рoккoлo СaртoриЧервона
Дoсс Делле Пертике Червона
Кaзoлa СкивeгСиня

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment