+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Алькова дель Дож

Алькова дель Дож

Алькова дель Дож

Реле Алькова дель Дож – це чудовий, романтичний 3х-зірковий готель, розташований в старовинній будівлі ХIХ століття, в самому центрі прекрасної Рив’єри дель Брента, старовинного місця відпочинку для венеціанської еліти, яке як і раніше популярне і сьогодні завдяки чудовим венеціанським віллам. Це відмінне місце для прогулянки на велосипеді або на «Бурк’єллі», які протягом літа борознять спокійні води Бренти, зупиняючись для екскурсії на віллах.

 

 

Алькова дель Дож

У 15 км знаходиться Венеція, в 20 – Падуя. У 200 м від готелю знаходиться автобусна зупинка: автобуси відправляються щопівгодини аж до півночі. Сервіс доступний протягом усього року.

Наша маленька підказка для незабутнього відвідування Венеції (звідки відкривається прекрасний маршрут венеціанською лагуною і каналом Джудекка) – необхідно доїхати до Терміналу Фузіне, в 8 км від готелю, а звідти на катері всього за 20 хвилин допливти до Ріва делле Дзаттере, що знаходиться в декількох хвилинах спокійним кроком від площі Сан-Марко. Прекрасні венеціанські вілли на Рив’єрі дель Брента, в тому числі Вілла Відман-Фоскарі Реццоніко, Баркесса Вальмарана, Вілла Фоскарі Ла Мальконтента і вілла Пізані «Ла Нацьонале» розташовані всього в декількох км від нас, і, без сумніву, варті вашого відвідування, здійснити яке ми пропонуємо на велосипеді, автомобілі або катері!

Алькова дель Дож

Ми знаходимося всього в 15 км від залізничного вокзалу Венеція Местре, в 20 км від Аеропорту Венеції і в 15 км від порту Венеції. За бажанням можливо замовити оплачуваний трансфер.

Наш Реле пропонує душевну, романтичну і в той же час сімейну атмосферу, створену зі смаком і фантазією господинями Мікеле і Сабріною. Кожен елемент інтер’єру, меблі і тканини вони вибирали самостійно, відвідуючи блошині ринки, магазини сучасного мистецтва і розпродажі, повернувши колишню славу покриттю оргинальної венеціанської тераси, стельових балок і оригінальним фрескам в вестибюлі.

Алькова дель Дож

Всі наші 13 кімнат, кожна в своєму стилі, оснащені:

  • системою кондиціонування і автономним опаленням
  • ЖК телевізором
  • прямою телефонною лінією
  • мінібаром
  • сейфом
  • вільним доступом до інтернету Wi-Fi

Влітку, після цілого дня, проведеного серед красот Венеції, Падуї або венеціанських вілл вздовж Рив’єра дель Брента, ви можете розслабитися в тиші нашого внутрішнього дворика, насолоджуючись вишуканим ігристим вином в тіні гліциній.

Ви можете так само безкоштовно скористатися велосипедом, щоб відкрити для себе нашу прекрасну область, багату природою, культурою та відмінними рибними ресторанами!