+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Альта Бадиа

Альта Бадіа

Гірськолижний курорт Альта Бадіа (Alta Badia) знаходиться в самому серці Доломітів, на висоті між 1.400 і 2.700 метрів, пропонує 130 км трас, розділених на 70 км легких / синіх, 52 км середніх / червоних і 8 км складних / чорних на будь-який смак і з різним рівнем складності. Альта Бадіа займає центральну позицію в знаменитій гірськолижній зоні Доломіті Суперскі (450 підйомників, понад 1200 км трас).

Для того, щоб відкрити для себе привабливість чарівного світу Доломітів, Альта Бадіа є ідеальним пунктом призначення. Альта Бадіа – один з найбільших і вражаючих італійських гірськолижних курортів. Траси дійсно широкі і мережу підйомників з’єднує між собою гірськолижні курорти Кольфоско, Ла Вілла, Корвара, Сан Касіян, Педрачес, які разом з Леонардо, утворюють Бадіа і Ла Валь. Крім того, Альта Бадіа разом з курортами Валь ді Фасса, Валь Гардена і Арабба утворює знамениту “карусель” Селларонда.

Для найдосвідченіших лижників, Alta Badia – це гарантоване задоволення на чорних лижних трасах Gran Risa в Лa Вілла, де проходить етап Кубка Світу гігантського слалому, і Вaллoн-Бoе в Корвара або на трасі Armentarola, яка проходить на мальовничому спуску Лагазуой. Не пропустіть лижні тури Селларонда або лижний тур Великої війни. В Альта Бадіа багато трас нескладні, широкі і відмінно підготовлені. Цей лижний район ідеально підходить для початківців, шанувальників спокійного катання і сімей з маленькими дітьми. Майже всі курорти Альта Бадіа оснащені підйомниками і трасами для дітей, а також існують дитячі лижні сади для самих маленьких. Кожен тут вибере для себе підходящу трасу будь-якого рівня складності.

Для шанувальників бігових лиж підготовлено 9 трас 35 км, розділених на два центри: центр Альта Бадіа – Енервіт в Сан Касіян / Арментарола і центр Корвара-Кольфоско.

Любителі фрірайду вибирають важкий спуск в Валь Мезді у вузькому і крутому каньйоні, протяжністю 3 км, з перепадом висот 1100 метрів і середнім нахилом 34%. Щорічно в березні тут проходить Alta Badia Freeride. Менш складним варіантом є спуск з підніжжя Piz Ciampei до Armentarola.

Завершують пропозицію зимових видів спорту 3 санні траси (15 км), сноупарк Альта Бадія на плато Піз Сорега, парк розваг для сноубордистів (Fun Slope Biok на трасі Bioch), 4 ігрових парків для розваг дітей на снігу, 80 км зимових стежок, незліченні підйоми для альпінізму в супроводі гідів.

Все це робить Alta Badia одним з найпопулярніших гірськолижних курортів в регіоні Альто Адідже.

Leave a Reply