+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Арабба

Арабба

Гірськолижний курорт Арабба (Arabba) знаходиться в самому центрі знаменитої гірськолижної зони Доломіті Суперскі на висоті 1602 метрів, в оточенні захоплюючих пейзажів, які постануть перед вашими очима.

Завдяки 62 км прекрасно доглянутих трас, Арабба може похвалитися абсолютно новими, швидкими і місткими підйомниками, а також він є частиною знаменитої “каруселі” Селларонда. Арабба – прекрасний гірськолижний курорт, з’єднаний з одного боку з Малгой Чапела – Мармолада, а з іншого – з курортами Селларонди, Альта Бадіа і Канацеі. Хорошому катанню сприяють відмінні снігові умови зі 100% гарантією сніжного покрову і прямий доступ до льодовика Мармолада.

Арабба – одне з найкращих місць в Альпах для фрірайдінга. Тут траси на будь-який смак – як для початківців- лижників, так і для професіоналів. Arabba Superpark – новий сноупарк, розташований на висоті 2000 м, в районі, де Арабба звернена до Пассо Камполонго,що обслуговується чотиримісною крісельної дорогою Le Pal. Територія пропонує маршрути будь-якої складності для фрірайду; для більш досвідчених фрірайдерів надається можливість спуститися у супроводі альпійського гіда.

На додаток до цього, завдяки першокласним лижним і туристичних об’єктам, цей зимовий курорт може задовольнити всі ваші побажання. Арабба також є одним з багатьох етапів лижного туру Великої війни. Лижний тур Великої війни є одним з найбільш захоплюючих турів в Доломітах, присвячений боям італійців проти австрійців під час Першої Світової війни. На його шляху можна побачити хатини, траншеї і гармати. Подібно Селларонді, цей тур проходить по колу і, отже, можливий в обох напрямках. Напрямок за годинниковою стрілкою позначено синіми знаками, а проти годинникової стрілки коричневими.

Широкий спектр послуг, що надаються шанувальникам гірських лиж, зробить відпочинок на цьому курорті ще більш комфортним, цікавим і незабутнім.

Leave a Reply