+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Готель Boscareto

Готель Boscareto

Готель вражає красою, культурним і гастрономічним багатством. Для Вас тут розкривається Італія, П’ємонт, Ланге.

Серед безкрайніх виноградників в 32 гектари, на звивистих пагорбах, в оточенні середньовічних замків в м. Серралуга-д’Альба з’явився «BoscaretoResort & SPA».

Сучасний і вишуканий дизайн є відмінною рисою цього готелю, що підноситься над чудесним однойменним пагорбом.

Отель Boscareto Resort 5*

«Соврана» – це зона SPA готелю «Boscareto», розміщена на двох поверхах і призначена для проведення процедур релаксації і догляду за тілом. На верхньому поверсі знаходиться так званий «Водний зал», оснащений басейном, гідромасажними ваннами-джакузі і тренажерним залом, на нижньому поверсі обладнані чотири кімнати для сеансів масажу і терапії, фінська лазня, турецька ароматична лазня, фригидарій, емоційний, а також підбадьорливий душ.

Завдяки скляним стінам з «Водного залу» відкривається захоплюючий вид на пагорбисті пейзажі, які дарують незабутні моменти розслаблення. У літній період оригінальна система висувного скла дозволяє гостям опинитися прямо на відкритому повітрі, в природному середовищі, і насолодитися легкими подувом приємного літнього вітерця.

Взимку ці вікна дають унікальну можливість розслабитися в гарячій ванні, або джакузі, одночасно милуючись видом на пагорби, вкриті снігом. Будь-який смак задовольнить вишукана кухня ресторану «Ла-Рей», яким вміло керує Жанпьеро Вівальді, один з найбільш авторитетних кухарів П’ємонту. Його високо цінують за талант поєднувати креативний підхід до традицій кулінарної майстерності. Великий шеф-кухар зі своїми підлеглими знаходиться в розпорядженні 60 любителів смачної і вишуканою їжі або в залі ресторану, або в спеціально відведених залах для курців.

Отель Boscareto Resort

Гостям пропонується великий вибір різноманітних коктейлів: ранкових, вечірніх, алкогольних і безалкогольних, енергетичних, створених барменами готелю, а також широка палітра Мартіні-коктейлів. Їх рецепти були відібрані з 50-х років минулого століття до наших днів.

В гармонії з Совраною – зоною SPA готелю – пропонуються також дієтичні коктейлі, дренажні, стимулюючі, сечогінні, приготовані зі свіжих овочів і фруктів. Вражає багатство елітних алкогольних напоїв: запас Richard Hennessy, Re Luigi XIII, відомий як LouisXIII: екземпляри, які існують в обмеженій кількості; деякі види віскі: Green, Gold і Blu Label від Johnnie Walker, є запаси Айла, віскі Теннессі і Бурбон, і, нарешті, джину і горілки: Crown Jewel, Hendrick’s, Plymouth, Kauffman, Roberto Cavalliі Ciroc.

Отель Boscareto

Більше 30 видів рому, великий вибір граппи, кріплених вин, настоянок, лікерів, вермутів, вин, шампанського і невелика кондитерська Мейсона покликана підкреслити вишуканість цього асортименту.

У 38 номерах і розкішних люксах – апартаментах цього готелю гармонійно поєднуються стиль і простір. Особлива увага до деталей відчувається у всьому. Тут поєднані комфорт і естетика. З вікон кожного номера відкривається широка чудова панорама: видно пагорби, засіяні виноградниками, на яких розташовуються містечка і дзвіниці, замки і вежі.