+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Готель Ла Рескосса

Готель Ла Рескосса

Готель Ла Рескосса

За словами численних італійських і міжнародних гостей, які зупиняються тут для відпочинку або бізнесу, Ла Рескосса поєднує в собі елегантність історичної атмосфери і справжню домашню чарівність. Відпочинок в цьому місці означає повне задоволення всіх своїх почуттів і свідомості, наповнюючи їх мистецтвом, емоціями і спогадами.

Отель Ла Рескосса

Атмосфера оригінального стилю старовинної венеціанської садиби дуже приємна, всі номери були відреставровані і оснащені сучасними зручностями. Меблі їдальні і спалень складаються з антикваріату початку минулого століття, оригінальні картини і люстри з муранського скла елегантні і в той же час прості. Для гостей представлені дванадцять спалень – одномісні, двомісні та з’єднані. Кожна з них оснащена телевізором, окремою ванною кімнатою, телефоном, безкоштовним інтернетом Wi-Fi у всіх номерах в тому числі і в саду, щоб в повній мірі насолодитися в тиші красою венеціанської сільської місцевості.

Центральне розташування забезпечує наявність основного громадського транспорту для поїздок в Падую, Тревізо. Всього в 15 хвилинах їзди знаходиться Венеція. У декількох хвилинах ходьби можна з легкістю знайти Віллу Відман і Вамарана, а загалом звідси доступні всі вілли Рив’єри дель Брента.

Отель Ла Рескосса

Будівля готелю Ла Рескосса веде свою історію від прибудови до вілли Відман-Фоскарі, спочатку призначеної для розміщення сезонних робітників, які працювали в маєтку Вілли. У сусідній закруті річки зазвичай проходила виплата платні і десятини (податків, що виплачувались жителями Венеції і всіх територій, що знаходяться під її юрисдикцією). Завершена на початку 1700 року і розширена в наступні століття дворянськими родинами, що там проживали, Вілла Відман володіє значною архітектурною і мальовничою спадщиною. Це одне з найпрекрасніших будівель Рив’єри дель Брента, повністю прикрашене вишуканим багатобарвним мармуром і фресками.

Серед багатьох знаменитих гостей, які коли-небудь були в маєтку, можна виділити знаменитого венеціанського драматурга Карло Гольдоні, музикантів Маліп’єро і Ігоря Стравінського, поета Габріеле Д’Аннунціо і папу Климента XII.

Нещодавно оновлений сад пропонує можливість неймовірного релаксу і спокою. Усередині великого приміщення на відкритому повітрі, обставленого вишуканими меблями з кованого заліза, можна поснідати.