+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Готель Палаццо-делла-Фонте 5* L

Палаццо делла Фонте

Палаццо делла Фонте

в містечку Ф’юджі занурений в тишу вікового парку

У цій заміській резиденції, що стала в наші дні чарівним готелем, можна розслабитися і відновити сили, сховавшись від стресу і суєти і отримуючи задоволення від привітного прийому в кращих традиціях італійської гостинності.

Отель Палаццо-делла-Фонте

номери

Всі 153 номери готелю надзвичайно просторі і чудово освітлені. Тиша парку і вишуканість обстановки підсилюють атмосферу затишку і безтурботності. Текстильне оформлення номерів витримано в ексклюзивному стилі англійських заміських будинків, що надає кожному інтер’єру неповторну чарівність.

Деякі номери мають чудові індивідуальні тераси, немов спеціально створені для сніданку або коктейлю на свіжому повітрі. Інші номери обставлені ліжками з балдахіном, що підкреслюють романтичність обстановки. Просторі ванні кімнати оздоблені цінним білим каррарським мармуром.

 

Отель Палаццо-делла-Фонте

Величезні вікна відкривають вид на чудовий приватний парк готелю і мальовничі пагорби Ф’юджі, створюючи відчуття повного єднання з природою.

Останній поверх готелю називається «Англійська туаль». Своєю назвою він зобов’язаний ексклюзивної колекції виробів англійської текстильної мануфактури G.P. & Baker, тканини якої створюють неповторну чарівну атмосферу в розташованих тут кімнатах. Номери різних категорій, що знаходяться на цьому поверсі, відрізняються індивідуальною кольоровою гамою інтер’єрів.

Центр Fonte SPA

(м.Ф’юджі) продовжує вікову традицію лікування термальними водами, пропонуючи постояльцям готелю ексклюзивні і традиційні косметичні та лікувально-оздоровчі процедури.

Отель Палаццо-делла-Фонте

У центрі практикується різноаспектний, комплексний підхід до поняття «здоров’я». Для лікування і відновлення природної душевно-фізичної гармонії фахівці спа-центру використовують давно відомі цілющі властивості термального джерела Ф’юджі (область Лаціо), вживають передові косметичні препарати, застосовують традиційні методи і прийоми холістичної медицини.

На додаток до спа-процедур готель пропонує здорове харчування на основі виключно натуральних продуктів. Крім того, завдяки різним груповим заняттям, які організовуються спа-центром на території парку, ви будете перебувати в безперервному контакті з природою.

Для повної релаксації і підготовки до медитації гостям спа-центру пропонується комплекс водних процедур, що включають турецьку лазню (хаммам), сауни, багатоструменеві душі, крижані купелі, джакузі і критий басейн з підігрівом в класичних традиціях оздоровчих центрів. А в літні місяці до ваших послуг відкритий басейн, біля якого можна поніжитися на сонці серед смарагдової зелені навколишніх пагорбів.

Горбисті пейзажі Чочарії здавна надихають місцевих кухарів на створення самобутніх страв з типових для цієї області натуральних продуктів.

В основі меню готелю лежать вікові традиції селянської кухні наших предків, вдосконалені творчим підходом і міжнародним досвідом шеф-кухаря Франческо Маріно.

Містечко Ф’юджі придбав міжнародну славу завдяки своїм унікальним лазнях (термам), які очищають і цілющі властивості яких особливо показані при ниркових захворюваннях. Терми гарно впливають на весь організм і прекрасно доповнюють загальну програму оздоровчих процедур.

З часів Мікеланджело і папи Боніфація VIII протягом багатьох століть терми міста Ф’юджі надають цілющу дію на здоров’я тих, хто їх любить і цінує.

В Palazzo della Fonte до води ставляться з належною повагою. Індивідуальні водні процедури можна замовити прямо в готелі: спа-центр і басейни в повному розпорядженні гостей.

За два кроки від готелю розташовується одне з найстаріших полів для гольфу в континентальній Європі. Тут на чудово обладнаному полі з 18 лунками і повністю натуральним покриттям, на тлі чарівних пейзажів Ф’юджі випробовують свої сили найкращі гольфісти.

А після насиченого ігрового дня спортсменів чекає заслужена пауза-релакс в готелі Palazzo della Fonte: спа-центр пропонує комплекс спеціальних процедур для постояльців готелю, що грають в гольф.