+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Готель у Вілла Альберті

Готель у Вілла Альберті

Готель у Вілла Альберті

Готель у Вілла Альберті у чарівній Рив’єрі дель Брента, в декількох хвилинах від Венеції і Падуї.

Вся чарівність венеціанської вілли з рисами і зручностями сучасного готелю.

Вилла Альберти

Готель Вілла Альберті, венеціанська вілла 1700 рр. , розташований уздовж Рив’єри дель Брента, зони, яку характеризує Навілья дель Брента. Саме вздовж цієї річки починаючи з шістнадцятого століття будувалися венеціанські вілли. Унікальне і прекрасне місце, де до цих пір цінується гармонія відносин між архітектурою і ландшафтом. Готель Вілла Альберті – це не тільки прекрасне старовинне місце для мандрівників, які шукають атмосферу інших часів чи для ділової людини, яка хоче знайти тишу і спокій, але перш за все це прекрасний приклад величезних архітектурних традицій регіону Венето. Чудовий історичний парк готелю, оточений стародавньої стіною, є ідеальним місцем для відпочинку в тиші, де можна насолодитися улюбленим напоєм і атмосферою венеціанського села.

Вилла Альберти

Управління

Тут ви отримаєте дружній і теплий прийом в поєднанні з комфортною і простою атмосферою, яка дозволить Вам відчути себе як вдома. Ми раді надати нашим гостям пропозиції по маршрутам, поради по екскурсіях, бронювання заходів, човнових екскурсій і таксі.

Ресторан

Наш ресторан пропонує прості страви венеціанської і італійської кухонь. Ми можемо організувати у себе вечері та обіди, банкети з традиційними стравами, дегустацію вин і сирів, тематичні вечори, кулінарні курси, корпоративні вечері.

Вілла Альберті, побудована в першій половині 1700 рр., є частиною спадщини з більш ніж 150 венеціанських вілл, які розташовані вздовж Рив’єри дель Брента.

Перероблена і розширена в 1800 роках, після цілого ряду перепетій, Вілла потрапила до нашої сім’ї в напівзанедбаному стані.

Вилла Альберти

Ми провели ретельну автентичну реконструкцію, ми були архітекторами і управляли всим самі. Роботи по відновленню Вілли і парку тривали 5 років. Сьогодні ми радо приймаємо у себе тих, хто хоче відвідати це місце. Нашою метою є те, щоб ви відчували себе як вдома.

Обстановка. Елегантність готелю Вілла Альберті витримана з помірністю і стриманістю, в інтер’єрі збереглася антикварні меблі, декоративні елементи, предмети і картини, які говорять про свою благородну історії.

Обстановка приміщень досі містить цінну колекцію предметів мистецтва, починаючи від ваз, картин, скульптур, керамічних ламп. Багато з речей ставляться до стилю ліберті, стилю арт нуво або ж югенстілю. Все це результат кропітких пошуків, який тривають вже більше 40 років.

Обстановка.

Елегантність готелю Вілла Альберті витримана з помірністю і стриманістю, в інтер’єрі збереглися антикварні меблі, декоративні елементи, предмети і картини, які говорять про свою благородну історію.

Обстановка приміщень досі містить цінну колекцію предметів мистецтва, починаючи від ваз, картин, скульптур, керамічних ламп. Багато з речей відносяться до стилю ліберті, або стилю модерн, або ж югенстилю. Все це результат кропітких пошуків, який тривають вже більше 40 років.

Парк Вілли простягається на майже 10.00 м кв. на південь від вілли. Він також був предметом важливих реставраційних робіт. Там ви зможете насолодитися трьома різними секторами: сад, фруктовий сад і город.

Сад складається з величних дерев, яким понад 250 років. Його перетинає алея, що веде до вілли, яка оточена гирлами колодязя і декоративними вазами.

Фруктовий сад налічує понад тридцять різних сортів фруктових дерев і два ряди столового винограду. Починаючи з травня по листопад тут завжди є можливість збирати фрукти прямо з дерев і насолоджуватися спокійною атмосферою парку.

Сад-город укладений в древніх стінах. Його відмінною рисою є розарій, завдяки якому з’являється відчуття, що ви перебуваєте всередині бенедиктинського монастиря. Панорамна тераса, побудована на південній стороні стіни, дозволяє побачити і насолодитися красивими околицями в повній тиші і релаксації.