+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Калабрія

Калабрія

Калабрія знаходиться на самому півдні Італії. Омивається прекрасними водами Іонічного і Тірренського моря, відокремлена від Сицилії протокою Мессіна.

Теплий клімат, красиві кольори моря, скелясті береги переплітаються з піщаними пляжами, дикою і загадковою природою, інтенсивними ароматами страв місцевої кухні, все це пробить Калабрію унікальним місцем, яким можна милуватися і взимку і влітку.

Кожне бажання буде виконано. Для тих, хто любить природу, її аромати і таємниці, ідеально підійде внутрішня частина Калабрії з чистим і незайманим ландшафтом, де величезні простори зелені обрамляють блакить озер і водоспадів.

Ті, хто хоче засмагати під теплими променями сонця або плавати в морі, можуть вибрати один з багатьох чарівних міст, які прикрашають довгі узбережжя Тірренського й Іонічного моря.

А для тих, хто хоче дізнатися про минуле цієї землі, колиски Великої Греції і землі древніх поселень, Калабрія пропонує широкий вибір церков і монастирів, замків і палаців, сіл і місць, де вікові традиції оживають на очах.

Подорожуйте з нами! Ми робимо відпочинок незабутнім!