+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Іскія

Іскія

Іскія є всесвітньо відомим туристичним центром, який таїть в собі кришталево чисте море, незаймані ландшафти, культурні пам’ятки і багато інших сюрпризів.

Його береги, дуже нерівні, характеризуються послідовністю мисів, бухт і довгих пляжів, де морська вода змішується з гарячими мінеральними джерелами, які течуть в декількох метрах від берегової лінії.

Острів вулканічного походження, приховує під землею високу концентрацію термальних басейнів і велику різноманітність води, які роблять його “столицею європейських курортів”.

На острові розташовано більше трьохсот курортів, оздоровчих центрів, де можна провести незабутній час, присвячений здоров’ю, красі і фізичній формі.

Іскія також відома як “Зелений острів” за наявність багатьох сосен і багатої середземноморської рослинності, де навесні оживають чарівні квіти і пахощі, а виноградники додають якоїсь магічної сили ландшафту Іскії.

Серед численних пляжів виділяються Маронті, Чітара, відома своєю красою, Лаккі Амено, Сорджето, Кафіеро та інші.

Крім чарівної природи, місто таїть в собі безліч граней історії та мистецтва.

У місті Іскія, однойменної столиці острова, ви можете відвідати Арагонський замок, Морський музей і бібліотеку Antoniana, що спеціалізується на історії острова.

Гарне маленьке містечко Казаміччола славиться своїми курортами і магазинами гончарів і керамістів. Форіо, де знаходиться знаменита п’ятнадцятого століття вежа, пропонує безліч визначних пам’яток, в тому числі відомі “Сади Посейдона”, вражаючий Комплекс гідро-термотерапії, який вважається оазою відпочинку.

Ці та багато інших пам’яток відкриє для вас цей незабутній острів. З Україна Віаджі збуваються найзаповітніші мрії!