+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Лігурія

Лігурія

На північному заході Італії, на кордоні з Францією, знаходиться регіон Лігурія, земля високих гір і пологих пагорбів забарвлена середземноморською зеленню і видом на Лігурійське море з високою і порізаною береговою лінією.

Цей різнобічний регіон пропонує безліч можливостей для тих, хто вибирав це місце для своєї відпустки.

Природа, море, гори, культура, насичене нічне життя: ви будете розпещені вибором.

Перлина Лігурії – це море, з його скелястими берегами, які перериваються невеликими бухтами і пляжами з дрібним піском.

Чінкве Терре і Затока Поетів, Затока Тігулліо, Генуя і Затока Парадісо, Рив’єра делле Пальме і Рив’єра дей Фіорі становлять знамените узбережжя Лігурії, яке простягається від Амельї до Вентімілья, на більш ніж 300 км.

Уздовж цього маршруту, вражаючого красою своїх земних і морських пейзажів, зустрічаються найвідоміші туристичні курорти Лігурії: Портофіно, Санта-Маргеріта-Лігуре, Рапалло, Сестрі Леванте, зі своєю чарівною Байя дель Сіленціо, і Кіаварі.

Великі ліси Лігурії, з віковими деревами, які є природною спадщиною – це хороша альтернатива традиційному туризму. Реальне занурення в природу, щоб пізнавати і досліджувати ті місця, де людині, з любов’ю і відданістю, вдалося отримати від цієї землі свої кращі плоди. Місця з багатою історією, культурою і традиціями, які свідчать проходження древніх народів.

Відкрийте всі таємниці Лігурії разом з Україна Віаджі!