+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Марке

Марке

Дивує своєрідністю і своєю несхожістю на інші, чудовий регіон центральної Італії – Марке. На рідкість гармонійні звивисті форми цього краю висловлюють його досконалість і красу. Високі скелясті кручі і печери, що обрамляють, незабутньої краси пляжі, розташовані серед мальовничих пагорбів, історія, традиції і мистецтво цього краю. А також обладнані за останнім словом техніки гірські спуски, які очікують шанувальників лижного спорту.

Територія цього регіону характеризується переважно гірським і горбистим рельєфом. Західну частину цього краю займає адріатичний схил Умбро-Маркскіх Апеннін. А східна частина плавно спускається своїми піщаними пляжами до узбережжя Адріатичного моря. Не можна залишитися байдужим, побачивши берегову лінію піщаного золотистого узбережжя, що простирається вдалину та омивається кришталево чистими водами. Розташований тут, чудово обладнаний курорт Сенігаллія, сприяє прогулянкам вздовж моря, особливо на заході сонця.

Не менш привабливіші також курорти Габічче-Маре, Пезаро, Фано, Чивитанова-Марке і Сан-Бенедетто-дель-Тронто. Тут можна чудово відпочити на обладнаних усім необхідним пляжах, які вже в 19-му столітті користувалися особливою популярністю в елітних буржуазних колах. Тим, хто віддає перевагу дикій природі, слід відправитися на узбережжя Конер, відоме своїми мальовничими пейзажами і куточками первісною природи, дістатися до яких найчастіше можна тільки морем або протоптаними серед пишної середземноморської рослинності стежками.

В області Марке особлива увага приділяється охороні природи, національним і регіональним паркам, а також територіям, що знаходяться під захистом Всесвітнього фонду дикої природи (WWF). Любителям трекінгу Парки Монті-Сібілліні і Монті-делла-Лага пропонують унікальні за красою пейзажі. Не можна залишити поза увагою карстові печери Фразассі, що представляють особливий інтерес для спелеологів. Вони приваблюють туристів зі всієї Європи, оскільки деякі з печер були заселені ще в доісторичні часи.

На пагорбах Асколі-Пічено і в долині річки Езіно розташувалося безліч садів і виноградників, що оточують старі селянські будинки, які завжди відрізнялися традиційною гостинністю і хлібосольством; саме тут можна знову відчути справжній смак простих речей. Садиби і прості сільські будинки, пристосовані під агротуристичні господарства, нададуть унікальну можливість повернутися назад в минуле.Провінції Марке: Анкона (адміністративний центр області), Асколі-ПіченоФермоМачератаПезаро та Урбіно.

 

ЧАРТЕРНА ПРОГРАМА КИЇВ-АНКОНА-КИЇВ

ЧАРТЕРНА ПРОГРАМА КИЇВ-АНКОНА-КИЇВ

ЧАРТЕРНА ПРОГРАМА КИЇВ-АНКОНА-КИЇВ тривалість: 9 червня – 8 вересня місто : Марке Ціна від 719   рейси а / к WINDROSE щосуботи 9 червня – 8 вересня, час польоту – 2 г. 45 хв. Відмінне співвідношення ціни та якості!!! Пляжний відпочинок та екскурсії в регіоні Марке. Прекрасні пляжі з відмінною інфраструктурою, самобутні курортні містечка з...