+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Апулія

Апулія

Також відома як “Le Puglie”, цей чарівний регіон таїть в собі дорогоцінну природу, історію, традиції, смак і душевність, які можна відкривати для себе дванадцять місяців на рік.

Апулія, яка знаходиться на самому півдні темпераментної Італії, це прекрасний регіон, смуга землі, яка простягається до моря з прекрасними пляжами на будь-який смак. Від піщаних пляжів Торре дель Орсо і Порто Чезаріо до скелястих Рив’єр в Отранто і Санта Марія ді Леука, де зустрічаються і змішуються Іонічне море – кришталево чисте і спокійне, і Адріатика – інтенсивного синього кольору. Варіантів для тих, хто любить море, безмежна кількість, від Галліполі “Самоцвіту Саленто» до Гаргано «Розкіш Італії», який простягається вздовж прозорого моря і красивих островів Треміті.

Неймовірної краси природа в Апулії, особливо в Національному парку Мурджа і Гаргано з його диким Умбрійським лісом, його солончаками і озерами. Потрібно обов’язково відвідати морський заповідник Торре Guaceto і широкі долини Альтамура, які своїми мальовничими пейзажами характеризують внутрішню частину регіону.

Для тих, хто хоче здійснити подорож в історію, Апулія пропонує широкий вибір місць, які розповідають давнє коріння цієї землі: від доісторичних часів до Великої Греції, від імперського століття до епохи Відродження, до пишноти бароко в Лечче і Саленто.

Труллі, наприклад, в долині Ітріа, це вражаюче свідоцтво сільського минулого регіону, в той час як численні замки прикрашають південне узбережжя, в пам’ять про час, коли товари і небезпека виходили з моря.

Ті, хто любить традиції і популярну музику, не може пропустити незліченні вечірки та фестивалі країни, які в літній період переміщаються з одного містечка в інший.