+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Сицилія

Сицилія

Сицилія є найбільшим італійським островом, який відділяється від материка Мессинською протокою і омивається Іонічним, Тірренським і Середземним морями.

Одна з перлин Південної Італії, яку потрібно досліджувати і пізнавати через безліч альтернативних маршрутів, що варіюються в залежності від смаків і потреб, через природу, історію і традиції.

СициліяІ природа, здається, намірилися нагородити цю землю найбільшими чудесами: гори, пагорби, і особливо море, з його неймовірним запахом, прозорістю води і красою його глибин, воно виділяється в порівнянні з іншими морями.

На цій землі, Середземномор’я відкриває пейзажі, запахи і аромати настільки унікальні і інтенсивні, якими може похвалитися тільки незаймана природа. Варто тільки подумати про острови навколо Сицилії: Ліпарські, Егадські, Пелагські: так схожих за красою своєї території і таких особливих через свою природу, традиції, історію і мистецтво.

І, звичайно ж, вражаючі вулкани, деякі з яких ще досі діють, такі як вулкан Етна і Стромболі.

Та що там говорити, Сицилію потрібно побачити і відчути самостійно! Емоції, які вона дарує своїм туристам, просто неможливо описати словами. Вперед до своєї мрії, Сицилія чекає з нетерпінням своїх нових дослідників!