+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Еногастрономічний тур в Ланге і Роеро

Трюфели

Еногастрономічний тур в Ланге і Роеро

Період: Березень-Грудень – Формула: Fly & Drive – Тип туру: індівідуальний

Тривалість: мінімум 3 ночі

Еногастрономічний тур в Ланге і Роеро

Еногастрономічний тур в Ланге і Роеро – це унікальний досвід, тому його краще отримати в індивідуальній програмі. Ця зона розташована в самому серці П’ємонту і недавно була внесена ЮНЕСКО до списку світової спадщини. Ці землі багаті тисячолітньою культурою їжі і гарного вина та ідеально підходять для еногастрономічної відпустки в Італії.

Пропонуємо зразки програм, які можуть бути легко змінені в залежності від ваших індивідуальних побажань.

Формула Fly & drive дозволяє почати тур з прильотом в аеропорти Мілана або Бергамо, а також прямо в Турині, якщо ви виберете рейс з України з пересадкою. По прибуттю вас чекатиме автомобіль, який ви заздалегідь забронюєте і завдяки нашим вказівкам зможете дістатися до місця призначення.

Як базу для проживання ми вибрали готель HotelCastelloSantaVittoriad’Alba – це чотирьохзірковий готель в серці Ланге, з басейном і мішленівським рестораном. З готелю відкривається чудовий панорамний вид. Персонал на ресепшені говорить італійською, англійською, німецькою та французькою. Харчування передбачено за формулою ВВ, тобто з поживним сніданком з типових продуктів.

Поселившись в готелі, ми пропонуємо вам аперитив в саду замку, прекрасний вид з якого дозволить налаштуватися на відпочинок, відчути всю гармонію навколишнього світу, що підготує вашу душу до майбутньої подорожі.

Ми підготували для вас різні маршрути, які ми випробували самі, маршрути, які дозволять вам побачити всі шляхи і спробувати все найцікавіше в установлений термін далеко від щоденної метушні. Можливо вибрати маршрути, яким ви надаєте перевагу, в дні, коли вам комфортніше, ми ж в свою чергу забезпечимо вас всією необхідною інформацією, щоб тур пройшов ідеально.

В кожному маршруті також вказано ресторан або агритуризм, який ви зможете відвідати проїжджаючи в цій місцевості, і для організації вечері вам досить на ресепшені вашого готелю лише забронювати місця в обраному ресторані. Як альтернатива ви завжди можете відкрити для себе одну з безлічі місцевих тратторій (трактирів).

Маршрут «Вино»

Від готелю Санта Вітторія за 20 хвилин на автомобілі ви доберетеся в містечко Морра (Morra), маленьке старовинне село, знамените присутністю найбільш відомих винних брендів цієї зони, від Бароло до Барбареско. З цієї височини відкривається незрівнянний вид на всі навколишні пагорби. Продовжуючи шлях, ви потрапите в комуну Бароло, де зможете відвідати замок і музей штопора. Можна також побувати на дегустації вин Бароло в знаменитому буфеті Боргоньо (Borgogno) за ціною 15 євро / люд. Обід рекомендуємо організувати в тратторії WinebarBaroloFriends, яка знаходиться на маленькій площі, де пропонують відмінну традиційну місцеву кухню і звичайно ж  відмінні вина. У містечку Бароло також є безліч магазинчиків з типовими місцевими продуктами і винами.

Далі шлях триває в містечко Монфорте д’Альба (Monforted’Alba), який є одним з найбільш цікавих історичних центрів Ланге. Звивисті вулички ведуть до площі з давньої церквою, дзвіницею. Палац 18 століття Маркізів Скарампі. Якщо ви ще повні сил, пропонуємо відвідати виноробню Альдо Маренко (AldoMarenco), власник якої недавно одружився на громадянці України (http://www.marencoaldo.it/). Особливість цього виробника-100% біологічне вино.

Еногастрономічний тур в Ланге і Роеро

Маршрут «Історія»

Ранок починається з відвідин Полленцо (Pollenzo), древнього центру римської епохи, де розташовується Університет Смаку (l’Università delGusto) – перший і єдиний університет в світі присвячений харчуванню.

Під час візиту можете також побувати на дегустації і спробувати різні смаки типових місцевих продуктів. Після обіду продовжуємо шлях в Замок Грінзане Кавур (CastellodiGrinzaneCavourhttp: //www.castellogrinzane.com). Граф Камілло Бензо ді Кавур – один з головних ініціаторів возз’єднання Італії – був власником цього замку. Тут він жив в період між 1832 і 1849 роками. Є також етнографічний музей.

Далі вирушаємо в Нейві (Neive), невелике передмістя, входить у список «Найкрасивіших передмість Італії» ( «Borghi più belli d’Italia»). Зовсім недалеко від Нейві знаходиться містечко Мальяно Альфіері (MaglianoAlfieri), місце проживання одного з найбільш впливових родин П’ємонту, які в період між 1660 і 1680 роками побудували великий замок, що височіє над поселенням, і в кімнатах якого проживав в молодості Вітторіо, в наслідок став одним з головних поетів, які писали трагедії в Італії.

Маршрут «Шопінг»

День, присвячений шопінгу в аутлеті Серравалле (Serravalle Scrivia).

аутлете Серравалле

Маршрут «Турин»

Відвідування першої столиці Італії, яка знаходиться всього в годині їзди на автомобілі. Вирушаючи від площі Вітторіо, піднімаєтеся по вулиці По, щоб дістатися до площі Кастелло і, нарешті, прогулюєтеся по вулиці Рома, вулиця шопінгу городян. Під час даного маршруту ви можете вибрати, чи відвідувати вам музей кіно, який знаходиться всередині Моле Антонелліана (Mole Antonelliana), музей Єгипту – другий в світі за важливістю музей Єгипту, або Собор Турина, всередині якого зберігається знаменита Свята Плащаниця – тканина, в яку загортали Христа після смерті.

Маршрут «Трюфелі»

У декількох кілометрах від готелю розташована Альба, невелике містечко Романського походження з безліччю магазинчиків, яке є столицею еногастрономії Італії. У Альбі кожного листопада проходить Міжнародний фестиваль трюфеля. Крім усього іншого, Альба – це ще і місцезнаходження знаменитої компанії Феррарі. У багатьох магазинах на вулиці Маестра можна купити продукти на базі трюфеля. Відвідайте концептуальний магазин повільної їжі EATALY, всесвітньо відомого бренду хорошої їжі.

трюфеля

Ці маршрути можна легко комбінувати з відвідуванням Лігурії як для продовження відпустки, так і для короткої одноденної екскурсії. Фактично Лігурія, знаменита свої морем і пляжами, розташована неподалік, за півтори години можна дістатися туди на автомобілі від готелю. Можете вибрати або дорогу серед гір, або зручну автостраду.

Традиційні типові продукти, які обов’язково потрібно спробувати

Трюфелі Альби, м’ясо по-пьємонтськи, сири Ланге, гріссіні Альби, солодощі, лісові горіхи Альби (з яких виробляють Нутеллу), ковбаси, сальсічча Бра, тальятелле (тип пасти), аньолотті, бразато (тушковане м’ясо).

Серед вин рекомендуємо Бароло, Барбареско, Неббьоло, Арне, Асті спуманте, Грінтоліно, Кортезе, Боакетто, Мускат, Шардоне, Піно (Barolo, Barbaresco, Barbera, Nebbiolo, Dolcetto, Arneis, Astispumante, Grignolino, Cortese, Brachetto, Moscato, Chardonnay, Pinot).

Подорож нової концепції, яка не може не задовольнити всі ваші очікування, це наше головне завдання.

Вам буде надано путівник російською мовою з адресами і координатами для супутникового навігатора. Для бажаючих можна також організувати екскурсію по Турину російською мовою.

Телефонуйте і приходьте в наш офіс, щоб організувати подорож вашої мрії!