Монтекатіні Терме

Місто Монтекатіні Терме (Montecatini Terme) знаходиться в центральній частині Тоскани.

Це місто приваблює туристів своєю елегантною тишею, знаменитими термальними джерелами і вишуканими бутиками. Монтекатіні Терме стає все більш привабливим і знаменитим завдяки безлічі проведених тут важливих заходів. Наприклад, національний конкурс «Міс Італія», «Міжнародний обмін у сфері спорту та туризму», «Чемпіонат світу з велоспорту» і багато інших.

Цей маршрут допоможе вам ознайомитися з історією міста Монтекатіні Терме, спостерігаючи різні архітектурні стилі будівель, відвідуючи найголовніші і красиві термальні заклади і покуштувавши ніжні чалди (cialde) з Монтекатіні (місцевий десерт). Ви просто-напросто «перенесетеся» в початок 20 століття, коли тут тріумфувала «Прекрасна Епоха» – «Belle Époque».

Піднявшись, при бажанні, на самому старовинному чинному фунікулері світу в середньовічний Монтекатіні Альто (Montecatini Alto) ви відчуєте на собі важливість цього стратегічного місця, за який не дарма століттями боролися Піза, Флоренція і Лукка. Після огляду недавно відреставрованої церкви Святого Петра з реліквіями шанованої тут Святої Варвари і останками фортеці, ви насолодитеся прекрасними типовими тосканськими стравами і винами на сонячній площі Джусті.

Терме

Ось уже кілька століть місто Монтекатіні Терме вважається курортом відновлення здоров’я, краси і поліпшення самопочуття, завдяки цілющим властивостям вод, які з глибини надр землі (після довгого шляху через шари вапняку, яшми і глини) виходять на поверхню в термальні джерела, занурені в чудові парки : Tettuccio (Теттуччо), Regina (Реджіна), Excelsior (Ексельсіор), Leopoldine (Леопольдіна), Salute (Салюте), Redi (Реді) і Torretta (Торретта). Ці цілющі води багаті і цінними мінеральними елементами, які присутні в людському організмі. Навіть якщо найосновніше лікування – це гідропінотерпія (тобто питво), в Термах пропонують також масажі, фізіотерапію, грязі, сауни, озонові ванни, естетичні та холістичні процедури, інгаляції, програми для омолодження, а також індивідуально підібрану гаму інноваційних процедур для зміцнення здоров’я. Терми міста Монтекатіні вважаються найкращим вибором для набуття форми і внутрішнього спокою.

ВОДИ

LEOPOLDINA (Леопольдіна), свобода: Вода, яка призначається при хронічних запорах, її ефект проявляється майже відразу після прийняття. Відновлює нормальну функцію кишечника, якщо проводити лікувальний курс кожні 4/6 місяців.

REGINA (Реджіна), очищення: Вода, яка нормалізує правильний потік жовчі з печінки в кишечник, призначається при печінковій недостатності і дисфункції жовчовивідних шляхів.

TETTUCCIO (Теттуччо), динамізм: Вода, яка ефективно діє на очищення печінки і знижує холестерин.

RINFRESCO (Рінфреско), легкість: Вода, яка виконує діуритичну функцію, виводить шлаки через сечовивідні шляхи і відновлює мінеральний баланс, розтрачений при фізичному навантаженні.

 

ТЕРАПЕВТИЧНІ ПОКАЗАННЯ ВИЗНАНІ ІТАЛІЙСЬКОЮ ДЕРЖАВНОЮ САНІТАРНОЮ СЛУЖБОЮ

Шлунково-кишковий тракт (гідропонічне лікування)

 • Дисперсія шлунково-кишкового тракту і жовчовивідних шляхів
 • Синдром подразненого кишечника при запорах різного типу
 • Судинна система (бальнеотерапія)
 • Залишкові явища флебопатії хронічного типу

Оториноларингологія (лікування інгаляціями)

 • Вазомоторна ринопатія
 • Хронічний синусит
 • Хронічні фарингіт-ларингіти

Оториноларингологія (промивання барабанної порожнини)

 • Стеноз слухових труб
 • Хронічний катаральний отит

Ревматизм (грязе-бальнотерапія)

 • Остеоартроз та інші дегенеративні захворювання
 • Внесуглобний ревматизм

Дихальні шляхи (лікування інгаляціями)

 • Ринусинуситний бронхіальний хронічний синдром
 • Хронічний бронхіт звичайний або з супутнім компонентом обструкції (за винятком астми і пізньої емфіземи, ускладненою гострою дихальною недостатністю або хронічним легеневим серцем)

ТЕРМАЛЬНІ І ЕСТЕТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ

Термальні розслаблюючі процедури, термальна косметологія для обличчя, термальна косметологія для тіла, антицелюлітні програми, естетика, масажі, аюрведа, Спа-пакети, термальний басейн, реабілітаційна фізіотерапія і спортзал, фізичні та реабілітаційні терапії, йога і пілатес, класичне термальне лікування, туристичне відвідування терми Теттуччо, косметична лінія «Терме ді Монтекатіні».

Comments

mood_bad
 • No comments yet.
 • chat
  Add a comment