+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Остія Антіка – Остія Лідо

Остія Антіка

Остія Антіка – Остія Лідо Поїздка до моря №1

Ми побуваємо в головному (часів імперії) давньоримському портовому місті Остія Антіка (зараз це археологічний парк-музей під відкритим небом), побачимо і сучасне римське пляжне місто Остія Лідо, прогуляємось біля моря, спробуємо римську морську кухню (обід).

Спочатку ми відвідаємо живописні руїни античного Римського морського Мегаполіса – порту Остія. В даний час Остія-Антіка є містом-музеєм. Це перш за все величезний, надзвичайно унікальний і красивий археологічний парк (такий, як він, на території Італії є тільки в Помпеях), що потопає круглий рік в зелені, укритий від морських вітрів вічнозеленими римськими соснами (парасольками або куполами, як називають ці дерева римляни).

Під час екскурсії ви побачите відмінно збережені руїни античних багатоповерхових будинків, храмів, театру, пралень, пекарень, таверн, величезну кількість давньоримських мозаїк, ми побуваємо в римських громадських лазнях – термах, ознайомимося з давньою системою парового опалення приміщень і навіть відвідаємо знамениті античні громадські туалети.

Все це було “законсервовано” протягом століть під багатометровим шаром піску, оскільки за останні 1.600 років берегова лінія відступила на 3 км, і древнє портове місто поступово опинилось під таким культурним шаром.

Тривалість – 5 годин (з можливістю продовження).

Вартість – 300 євро (1-3 особи), 330 євро (4-6 осіб).

Leave a Reply