З літака на потяг

УКРАЇНА ВІАДЖИ пропонує до вашої уваги абсолютну новинку – програму «З літака на потяг»

З літака на потягЦя формула пропонує організацію подорожі «на замовлення». Вам вирішувати, на скільки ви хочете зупинитися в тому чи іншому місті і що хочете відвідати. Тобто, поїздка є індивідуальною та будується виключно за вашими побажаннями.

Цей вид поїздки передбачає переліт прямими рейсами з України, далі переміщення між різними містами Італії на швидкісних потягах «ФРЕЧЧАРОССА» і повернення  також прямим авіарейсом.

Основні характеристики цих потягів – це підвищена швидкість (300 км / год на пристосованих для цього дорогах) і високий рівень комфорту, який пропонується в салоні поїзда. Максимальна місткість поїздів – 574 місця в 10 вагонах (плюс вагон-ресторан). Також передбачається барне обслуговування.

Завдяки спеціальним тарифам УКРАЇНА ВІАДЖІ, ви зможете приділити відпочинку більше часу, економлячи його на переміщеннях в сучасних, швидких і зручних поїздах.

У нас є можливість сформувати різні маршрути: наприклад, за 7 днів можна прилетіти прямим рейсом МАУ з Києва в аеропорт Риму , відвідати Неаполь, Флоренцію, Венецію, Мілан і, нарешті, повернутися до Києва прямим рейсом з Мілану .

Вартість залежить від сезону, але в середньому, з урахуванням розміщення в двомісних номерах Bed & Breakfast, перельотів і переміщення на поїздах, така поїздка обійдеться до 600 євро на людину. Як бачите, такі пропозиції вільно можуть конкурувати з цінами на автобусні тури.

Запросіть інформацію у наших менеджерів і ми підберемо для вас найкращий маршрут.