+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Готель Relais San Maurizio 5*

Готель Relais San Maurizio

Готель Relais San Maurizio

З давніх-давен територія Ланге славилася своєю видатною кухнею. Для приготування знаменитих страв використовувалися компоненти першокласних місцевих сортів.

Relais San Maurizio розташований в одному з італійських областей, в якій зосереджена величезна кількість ресторанів, удостоєних зірок Мішлен, а також велика кількість інших ресторанів, таверн і винних льохів, що поєднують в собі кращі італійські традиції та інновації.

Relais San Maurizio

Готель Relais San Maurizio пропонує Вам відвідати ресторан Guido da Costigliole, удостоєний зірки Мішлен.

Relais San Maurizio – це унікальне і незабутнє місце. Сповнене вишуканості і романтики, воно стане для вас воістину ідеальним місцем для моментів абсолютного задоволення, відпочинку, задоволення почуттів і бадьорості духу. На території, в більш ніж тисячу квадратних метрів, знаходяться: термальний грот Grotta del Sale з штучними водоймами, наповненими водою з високою концентрацією солі, критий басейн з джакузі, турецька лазня, тренажерний зал, відкрита тераса і одинадцять кімнат, призначених для процедур, масажу і терапії.

Готель Relais San Maurizio

Relais San Maurizio пропонує Вам унікальний майданчик – White Space (Білий зал) для проведення заходів, зустрічей, конференцій і виставок. Просторий зал, виконаний у нейтральних тонах білого і сірого кольорів, знаходиться на місці стародавньої церкви при монастирі, яка не використовувалася для проведення богослужінь вже багато років. Зал з видом на пагорби має 2 виходи на північ і південь.

Готель Relais San Maurizio

White Space (Білий зал) оснащений найсучаснішими аудіо та відео системами. Мультифункціональний зал з технологіями high-tech може розмістити до 140 осіб розсаджуванням «театр», але також підходить і для невеликих зустрічей. У будь-якому випадку це місце ідеально підходить для проведення заходів з сильним емоційним впливом, про які сторони зберігають довгу пам’ять.

Розписані фресками зали, 31 номер з унікальним дизайном, сади і парк з віковими деревами, стануть для вас несподіваним відкриттям. Великий відкритий басейн на вершині пагорба забезпечує 360 градусний вид на навколишній пейзаж. Завітайте до ресторану «Guido da Costigliole”, удостоєний зірки Мішлен, і ексклюзивний СПА – центр “La Via del Sale”, що знаходяться в готелі. Relais San Maurizio входить в мережу готелів Relais & Chateaux.