+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Сицилія з Києва
місто: Сицилія
ціна від € 580

Сицилія

Сицилія насичена подіями, екзотикою, інтригами і розвагами в кожному аспекті. Найбільший острів в Середземному морі, Сицилія вабить своїми легендарними розповідями, мистецтвом, історією та традиціями. Вас чекають містичні обійми острова: чарівного Палермо, зачарованого красою Таорміна і величних руїн давньогрецького міста Агрідженто, тисячолітньої соляної шахти міста Трапані, панорама Катанії, що захоплює дух і археологічні скарби Сіракузи … чарівний острів чекає на вас.

[layerslider id=”15″]

1-ий день: Таорміна. Візьміть свій автомобіль для переїзду в готель, розміщення в Таорміна, місто височить над Іонічним морем із середньовічною атмосферою і дивовижним вулканом Етна.

2-ий день: Таорміна / Етна / Таорміна (близько 116 км). Подорож вгору по схилах гори Етна до Ніколозі, відправна точка для сходження на вулкан. На зворотному шляху подорож по прекрасним курортам Ачіреале, Джарре, Джардіні та Mazzaro. Насолоджуйтеся прекрасним нічним видом Таорміна.

3-ий день: Таорміна / Катанія / Агрідженто (близько 218 км). Тримайте шлях до Катанії (близько 51км), після приїзду огляньте будівлі в стилі бароко, палаци і церкви, після відправляйтеся в Агрідженто (близько 166 км), де ви будете вражені його Долиною Храмів. Багато з них знаходяться в хорошому стані.

4-ий день: Агрідженто / Сегесте / Еріче / Палермо (близько 296 км). Переїзд в Сегесте (близько 142км). Тут храм видно здалеку. Це один з найбільш досконалих храмів давнини. Продовжуйте подорож в Еріче (близько 38 км), лабіринт середньовічних вузьких вулиць, захищений стінами і баштами, розташований на висоті 740 м з чудовими пейзажами. Переїзд в Палермо (близько 115 км).

5-ий день: Палермо. Палермо – це дивовижне місто з багатою історією і пам’ятками. Переїзд в Монреалі (близько 16км), з видом на Конка Доро (theGoldenBasin). Це місто може похвалитися собором 12 століття з чудовими мозаїками.

6-ий день: Палермо. Сьогодні час повернути автомобіль і сказати «до зустрічі Італія» … або продовжити своє перебування.

У вартість входить :

  • Готелі за програмою 5 ночей
  • Сніданки
  • 6 днів на орендованому автомобілі категорії C включаючи безлімітний кілометраж, CD (Collision Damage Waiver), TP (Theft Protection), Third Party Liability (including passengers), ai report surcharge, 24 hour-a-day road assistance, VAT, AAO (Additional Driver)

У вартість не входить:

Авіапереліт, віза, мед.страховка, туристичний податок.

 

Готелі: Таорміна 2 ночі – VillaDiodoro, Агрідженто 1 ніч – Villa Athena, Палермо 2 ночі – Grand Hotel Federico II

Ціна з людини в кімнаті на двох

Мінімум 2 людини

 

На ваш вибір готелі та кімнати різної категорії, є можливість зміни і доповнення програми екскурсіями і дегустаціями. Програма приблизна і може бути змінена

Початок і закінчення туру з будь-якого аеропорту Італії

За даною програмою радимо переліт до Палермо