Скірама Доломіти

Гірськолижний регіон Скірама Доломіти Адамелло Брента оточений Національним парком Стельвіо і природним парком Адамелло Брента. Це справжній рай як для любителів зимових видів спорту, так і для любителів спокійного відпочинку в дивовижному природному середовищу. Завдяки своєму географічному положенню, яке може похвалитися найвищими горами всіх Центральних та Західних Альп (Ортлес – Севедале, Адамелло – Пресанелла і Доломіти ді Брента), Скірама Доломіти відрізняється сильними снігопадами. А якщо цього недостатньо, гірськолижні курорти, які оснащені ефективними системами штучного засніження схилів, покривають траси снігом на 90%. Тому, ви зможете насолоджуватися катанням на лижах з листопада і до початку літа. Схили Скірама Доломіти досягають 2500 метрів в Мадонна ді Кампільо і 3000 метрів в Понте ді Леньо, Тонале і в Педжо.

Скірама Доломіти Адамелло Брента є однією з найголовніших гірськолижних каруселей в південних Альпах з 8 відомими гірськолижними курортами в Трентіно і гарантує безпечне катання для лижників з різним рівнем підготовки. У цьому регіоні всього 380 км лижних трас, з них 340 км трас оснащені обладнанням снігового покрову і 150 швидкісних підйомників, не рахуючи лижних транспортерів. У цій каруселі вам складно буде зробити вибір щодо структур для сноубордів. Одним з найкращих в Європі є Сноупарк Урсус в Мадонні ді Кампільо. А в Пінцоло ви можете весело провести час в парку Брента. Для дітей є чудовий Урсус міні парк в Прадалаго.

Три з восьми курортів з’єднані загальними підйомниками, тому можна кататися по трасах, не знімаючи лиж. Це Мадонна ді Кампільо, Маріллева – Фольгаріда і Пінцоло. Решта п’ять курортів знаходяться недалеко один від одного і не з’єднані підйомниками, між ними курсують безкоштовні лижні автобуси.

Серед кращих трас можна згадати 3-Tри – Каналоне Мірамонте в Мадонна ді Кампільо, Доломітіка в Пінцоло, траса Валь делла Міте в Педжо, чорна траса Парадізо в Тонале, Олімпіоніка в Андало, Гран Писта дель Монте Бондоне і, нарешті, червона Сaлізонa Фoндо Гранде в Фольгарії.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment