+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Винно-Гастрономічний тур

Смаки Італії

Рим-Монтепульчано- П’єнца -Монтальчіно-Сієна-Сан-Джиміньяно-Піза-Спеція-Чінкве Терре-Лукка-Флоренція. Ідеальний тур Смаки Італії для поціновувачів смаку і справжніх гурманів. Вишукане вино, типові продукти, запаморочлива природа перетворять подорож в справжній гастрономічний рай!

Дати заїздів: 26/03 – 16/04 – 30/04 – 07/05 – 11/06 – 02/07 – 30/07 – 13/08 – 27/08 – 10/09 – 24/09/2017.

1 Неділя Прибуття в аеропорт Риму. Зустріч з російськомовним супроводжуючим у місці призначення. Трансфер і розміщення в готелі в центрі Риму. Вечеря в ресторані. Для бажаючих екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом (за додаткову плату). Ніч в готелі.

2 Понеділок Сніданок в готелі. Екскурсія в музеї Ватикану з російськомовним гідом. Вільний час для обіду. Оглядова екскурсія по Риму з російськомовним гідом. Вільний час. Вечеря в ресторані або для бажаючих вечеря в типовому театрі-ресторані (за додаткову плату). Ніч в готелі.

3 Вівторок Сніданок в готелі. Відправлення в захоплюючу поїздку по регіону К’янті з відвідуванням старовинного тосканського містечка Монтепунчіано, що розташувався на високому схилі пагорба і отримав свою популярність завдяки виробництву одного з найстаріших вин Італії – «Nobile di Montepulciano». Відвідування типового тосканського винного льоху для дегустації вин і інших місцевих продуктів – шинки, сирів, салямі і ін. Переїзд в П’єнцу, «ідеальне ренесансне місто», побудоване папою Римським Пієм II, де крім того, виробляється один з кращих сирів в Італії, знаменитий овечий сир «pecorino». Переїзд в Монтальчіно, відомий своїм вишуканим вином «Brunello di Montalcino». Дегустація типових продуктів і вин, підібраних сомельє. Переїзд в К’янчіано Терме. Розміщення в готелі. Вечеря. Ніч в готелі.

4 Середа Сніданок у готелі. Трансфер в Сієну. Екскурсія по місту з російськомовним гідом, що включає розкішні палаци центру міста і знамениту П’яцца дель Кампо, де двічі на рік проходять кінські скачки «Паліо». Трансфер в Сан-Джиміньяно з його численними вежами. Відвідування міста з російськомовним супроводжуючим. Вільний час для самостійного знайомства з містом. Переїзд в Пізу. Екскурсія з російськомовним гідом, що включає огляд площі Чудес і знаменитої Пізанської вежі. Вільний час. Трансфер в Спецію. Розміщення в готелі. Вечеря. Ніч в готелі.

5 Четвер Сніданок у готелі. Прогулянка на човні вздовж берегів одного з найдивовижніших регіонів Італії – Італійської Рив’єри, Чінкве Терре. Панорамний вид наступних містечок:

Ріомаджоре – перлина Чінкве Терре, заснований в кінці XII століття. По «Стежині Любові», що проходить уздовж моря, з Ріомаджоре можна потрапити в сусіднє містечко Манарола.

Манарола – містечко-гавань, розташоване на скелі, устеленої виноградниками.

Корнілья знаменита з давнини вирощуванням ожини, а в наш час представляє собою крутий схил з 365 східцями як кількість днів у році, що ведуть у місто.

Вернацца – містечко, де безліч підйомів, спусків і стрімчастих прольотів зустрічаються на головній площі, звідки відкривається дивовижний вид на море.

Монтероссо бере свою назву через червоний колір, у який забарвлені гори під час заходу або від вогняного кольору волосся власника невеликого середньовічного замку; в містечку є також старовинний монастир капуцинів.

Повернення в Ріомаджоре. Трансфер в Спецію на поїзді. Вечеря. Ніч в готелі.

6 П’ятниця Сніданок у готелі. Трансфер в Лукку. По дорозі є можливість побачити панораму Каррари з її грандіозними каменоломнями, де Мікеланджело проводив довгі місяці в пошуках потрібного йому мармуру. Приїзд в Лукку, екскурсія по місту з російськомовним гідом. Вільний час. Переїзд в Монтекарло ді Лукка, чарівне передмістя Лукки, що знаходиться на вершині пагорба. Відвідування ферми для дегустації унікальних тосканських продуктів – оливок, сирів, хліба, вина та м’яса. Переїзд до Флоренції. Екскурсія по місту з російськомовним гідом. Розміщення в центрально розташованому готелі. Вечеря. Ніч в готелі.

7 Субота Сніданок у готелі. Вільний час, для бажаючих екскурсія в галерею Уффіці або палац Пітті з російськомовним гідом (за додаткову плату). У другій половині дня трансфер у Рим. Розміщення в центрально розташованому готелі. Вечеря в ресторані. Ніч в готелі.

8 Неділя Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Риму. Завершення обслуговування.

 

РОЗМІЩЕННЯ: 2 + 1 ночі в Римі / 1 ніч в К’янчано Терме / 2 ночі в Спеції / 1 ніч у Флоренції

Доплата за напівпансіон 115 євро на особу

ДОПЛАТА НА ЗАЇЗДИ: 01/05 – 08/05: € 30,00 на люд.

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ!

 

ПеріодЦіна на особу в номері DBLBДоплата за номер SGLBЗнижка за 3-ого дорослого
20/03 – 02/07/2016 & 28/08 – 05/11/2016€ 520,00€ 180,00– € 15,00
03/07 – 27/08/2016€ 450,00€ 175,00– € 15,00
У вартість входить:У вартість не входить:€URO
Транспортне обслуговуванняАвіаквитки, віза, медична страховка, вхідні квитки в музеї та собори 
Російськомовний супроводжуючий на весь періодВхідні квитки в музеї Ватикану (включаючи бронь)24
Розміщення в готелях 3 *** S або 4 *****Екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом25
Офіційні російськомовні гідиЕкскурсія в галерею Уффіці або палац Пітті з російськомовним гідом (вхідні квитки входять у вартість екскурсії)30
2х годинна оглядова екскурсія по СієніВечеря в театрі-ресторані в Римі (у вартість входять мінеральна вода і вино)47
2х годинна оглядова екскурсія по ФлоренціїНавушники на весь період перебування15
3х годинна оглядова екскурсія по РимуНапої і чайові
3х годинна екскурсія в музеї ВатикануМіські податки (оплачуються на місці при заселенні в готелі)
1 годинна екскурсія по Лукка
1 годинна екскурсія по Пізі
Відвідування Монтепунчіано, П’єнца, Монтальчіно з російськомовним супроводжуючим
Відвідування Сан-Джиміньяно, Чінкве Терре, Каррари з російськомовним супроводжуючим
Дегустація вина та типових продуктів в Монтепунчіано
Дегустація вина та типових продуктів в Монтальчіно
Дегустація вина та типових продуктів в Монтекарло ді Лукка
Квитки на катер в Чінкве Терре

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН МАРШРУТ І ПОРЯДОК ЕКСКУРСІЙ МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНО

* У ПЕРІОД ВИСТАВОК І КОНГРЕСІВ МОЖЛИВЕ РОЗМІЩЕННЯ В 4 * У МОНТЕКАТІНІ