Термальні Курорти Венето

Здоров’я і благополуччя

Життя без стресів, негативу, спорт як розвага, а ще міста мистецтва і місцеві делікатеси. Подаруйте собі незабутню відпустку – приїжджайте в Венето.

Евганські терми (Terme Euganee) не потребують представлення: тут найгарячіша в світі вода (досягає 87 ° C). А в розпорядженні туристів, як взимку, так і влітку, понад 150 басейнів, де можна полежати в теплій воді, чергуючи лікувальні масажі та масажі для схуднення, грязелікування, гроти і косметичні процедури.

Терми Рекоаро (Recoaro Terme) у Віченці – це термальний комплекс в мальовничому куточку Малих Доломітових Альп, в місцях рідкісної краси і буйства сліпучих фарб. Неподалік – Кальдіерські терми (Terme di Caldiero), вже римлянами названі «термами краси», і це багато говорить про лікувальні властивості води, що виходить на поверхню в цьому містечку в декількох кілометрах від Верони. Венеціанська область може похвалитися також найстарішим термальним курортом в світі – Доломітовими термами, розташованими на висоті 1300 метрів на кордоні Венето, Альто Адідже і Австрії. Останній курорт подібного роду, який з’явився у Венеціанській області – Терми Бібіоне (Bibione Thermae): знаходиться всього в двох кроках від золотого піщаного пляжу.  Цей лікувально-оздоровчий центр забезпечить гарне самопочуття і психофізичну рівновагу по повній програмі.

Відкрийте для себе термальні курорти нашого прекрасного регіону, від яких рукою подати до основних туристичних центрів цієї місцевості.

Бальнеотерапія

Бальнеотерапія, одне з найбільш поширених лікувань термальними водами, із застосуванням грязей і масажу, де проводять занурення тіла в ванну або басейн з термальною водою, збагачену озоном. Показане при запальних і шкірних проблемах, це лікування часто застосовують додатково до грязелікування, або як частина такого.

У термальних курортах Евганських терм (Terme Euganee) для бальнеотерапії використовують солоні бром-йодисті термальні води, які, спільно з теплом, надають ефективний реабілітаційний вплив. Ця терапія показана, перш за все, при больових синдромах і м’язових контрактурах, в рамках програм посттравматичної реабілітації, при переломах і хірургічних втручаннях, для лікування хронічних запальних процесів.

Особливість Терм Рекоаро (Recoaro Terme) – різноманітність лікувальних ванн. Одна з найзнаменитіших – вохриста, що застосовується при лікуванні артрозу і посттравматичних артропатій: в воду додають трохи порошку червоно-оранжевого кольору, що отримується з природних водних відкладень і збагаченими карбонатами заліза, магнію і кальцію. Додатково до різноманітних процедур пропонуються також озоновані, сірчисті і солоні йодні ванни, показані для лікування захворювань шкіри.

 • www.turismopadova.it
 • www.abanomontegrottosi.it
 • www.bibioneterme.it
 • www.termedirecoaro.it

Грязелікування

Серед різних видів процедур, які пропонують термальні центри Венето, грязелікування найбільш ефективне завдяки особливим властивостям застосування грязі.

За унікальні лікувальні та протизапальні якості грязі Евганських Терм (Terme Euganee) удостоєна європейського знака якості (дозрівші грязі з контрольованими за місцем походження назвами (DOC)). Секрет у воді з незабруднених передгірних басейнів, що виходить на поверхню в районі Евганських Терм при температурі 87 ° С. На цій воді, унікальною в світі, і заснований процес дозрівання, зберігання і регенерації термальної грязі.

Практика грязелікування вельми поширена і традиційно полягає в обмазуванні  грязями з подальшим обмиванням в ванні, реакцією потовиділення і сеансом масажу, і показана, зокрема, при лікуванні патологій, пов’язаних з остеоартрозом і остеопорозом.

У провінції Віченца, в Термах Рекоаро (Recoaro Terme), використовують так звану «вохристу грязь», природне відкладення, що утворюється в ємностях зі збагаченою залізом водою, що зберігає характерний колір. Вохриста грязь  здатна акумулювати теплоту і поступово віддавати її, особливо показана при лікуванні наслідків травм і переломів.

 • www.abanomontegrottosi.it
 • www.termedirecoaro.it

Термальні гроти

У грот, утворений природною геологічною або штучно створеною порожниною, підводять джерело мінеральної термальної води з високою температурою, яка насичує весь замкнутий простір парою.

Відрізнятися термальні гроти можуть температурою і хімічним складом мінеральної води, відсотком вологості, ступенем іонізації повітря. Ефект цієї процедури полягає в інтенсивному потовиділенні, яке сприяє виведенню метаболічних шлаків і токсинів, активізує кровообіг і надає тонізуючу дію на весь організм.

Пацієнти входять в спеціальні гроти з особливим мікрокліматом, що сприяє лікуванню деяких захворювань дихального апарату, порушень обміну речовин, деяких форм нейро-артриту і при посттравматичної реабілітації.

Серед термальних центрів Венеціанської області, де застосовується подібна терапія, особливе місце займає Бібіоне (Bibione) з особливою системою каскадів, де вода, падаючи з висоти, природно створює пар, що насичує навколишній простір.

І в інших закладах Евганських Терм (Terme Euganee) лікування в термальних гротах супроводжує грязелікування і бальнеотерапію. Для отримання пари, що застосовується в термальних гротах, використовують унікальність води джерел цієї місцевості. Тут відновлюють сили і знаходять психофізичну рівновагу і гарне самопочуття.

Косметологічні процедури

Закриті та відкриті термальні басейни з гідромасажем, фітнес-зали, сауни, турецькі лазні і солярій доповнюють пропозицію готелів Евганських Терм (Terme Euganee), сучасного центру Терми Бібіоне (Bibione Thermae), центрів Терм Юнони (Terme di Giunone) в Кальдіеро (Caldiero) і Доломітових Терм в Вальгранде (Valgrande), пропонують можливість знову набути хорошу фізичну форму і відчути повне блаженство.

Масажі та інші процедури, спрямовані на відновлення пружності шкіри або боротьбу з розслабленням м’язів обличчя, шиї та грудної області, косметичні маски, пресотерапія і лімфодренажі – це відповідь на найбільш поширені жіночі косметологічні недоліки.

У більшості термальних комплексів є салони краси, які пропонують широкий асортимент косметологічних процедур, від пілінгу до грязьових аплікацій, які, крім лікувального ефекту, показані при ревматичних патологіях, використовуються в косметології для краси шкіри.

Нарешті, в багатьох центрах практикують аюрведичну медицину, засновану на гармонії розуму, тіла і душі, яка застосовується в спеціальних процедурах з використанням трав і мінералів, масажів з ароматичними маслами, йоги і медитації.

Інші лікувальні процедури

Термальні джерела Венето – краще не придумаєш для тих, хто бажає підлікуватися і відчути себе у відмінній фізичній формі. Крім традиційних грязьових і водяних ванн, тут пропонують інші процедури для профілактики і реабілітації.

Серед них питне лікування, засноване на терапевтичному використанні води як напою, який приймається в певному режимі за призначенням лікаря. Прийом мінеральних вод, зокрема, мінералізованих або бікарбонатних, це одна з найважливіших форм бальнеотерапії, що сприяє і стимулює відновлення балансу обміну речовин і функцій організму.

Інгаляційні види лікування, навпаки, призначають для лікування патологій дихальних шляхів. Інгаляційне лікування поділяється на вологі інгаляції і сухі інгаляції, залежно від того, розпорошується термальна вода водяною парою або стисненим повітрям. Розпилення, інгаляції, аерозолі і вдування відносяться до основних типів інгаляційного лікування.

А ще гідрокінезотерапія, що включає використання фізико-хімічних властивостей води для лікувальних цілей. По суті це можливість працювати в умовах майже повної відсутності ваги тіла, що сприяє проведенню реабілітаційних вправ. Завдяки тиску і температурі води гідрокінезотерапія стимулює струм і циркуляцію лімфи, що призводить до поступового розслабленню мускулатури і купірування болю.

Массотерапія, або лікування масажем. Це практичні методи терапії, масажні комплекси для впливу на м’які тканини.

Відкрийте для себе термальні курорти нашого прекрасного регіону, від яких рукою подати до основних туристичних центрів цієї місцевості.

 • www.abanomontegrottosi.it
 • www.bibioneterme.com
 • www.termedirecoaro.it

Термальні приморські курорти

Підлікуватися і одночасно приємно провести час на морі – зацікавить тих, хто хоче відпочити,  насолоджуючись морським кліматом і піщаними пляжами.

У Венеціанській області таке поєднання можливе завдяки термальному курорту Бібіоне в провінції Венеція. Цей знаменитий бальнеологічний центр може похвалитися сучасним термальним комплексом, де спа-процедури доповнюються відновленням психофізичної рівноваги. З 1996 року співробітники курорту Терми Бібіоне (Bibione Thermae) піклуються про те, щоб відпочиваючі отримували максимум користі від вод, що виходять з глибини більше 400 метрів при температурі 52 ° C (за класифікацією це гіпертермальні лужні бікарбонатно-натрієві фтористі).

Численні терапевтичні застосування для лікування деяких патологій, а також косметологічні для тіла, в тому числі: грязебальнеотерапія, антротерапія, массотерапія, інгаляції, розпорошення, бальнеотерапія з озоном, гідрокінезитерапія і лімфодренаж. Варто побувати і в термальному гроті: зануритися в хмару водяної пари, що створюється природним шляхом водяним каскадом. А для підтримки оптимальної фізичної форми термальний центр і готелі Бібіоне (Bibione) надають в розпорядження постояльців добре обладнані тренажерні зали, сауни, солярій і найсучасніші спортивні споруди.

www.bibioneterme.it

Comments

mood_bad
 • No comments yet.
 • chat
  Add a comment