+38 044.3538673 info@ukrainaviaggi.com.ua
+38 044.3538673 info@ukrainaviaggi.com.ua

Тури до Італії

Тури до Італії

Тури до Італії – Дорогі друзі, якщо ви відчуваєте, що прийшов  час відпочити і дозволити собі зануритися в світ подорожей, то тепер достатньо звернутися в наш офіс, описати заплановану відпустку, а технічні деталі з підготовки ми візьмемо на себе. Пояснивши ваші побажання і типологію поїздки вашої мрії, ми докладемо всіх зусиль, щоб ваші бажання здійснилися, проконсультуємо про найкращі можливості сучасного туристичного світу, запропонуємо відповідні тури, надамо всю необхідну інформацію по вашій програмі і виконаємо всі бронювання (наприклад, авіаквитки, готелі, квитки на поїзд, автобуси, вхід в музеї і т.д.).

При необхідності отримання туристичної візи  ми дамо повні консультації про необхідні документи, оформимо медичний страховий поліс і надамо повний пакет документів перед вильотом. Вам залишиться тільки зібрати валізу і насолодитися відпочинком!

Ми впевнені в успіху нашого проекту завдяки співпраці з найпрофесійнішими і надійним партнерам.

На нашому порталі ви знайдете багато пізнавальної туристичної інформації та необхідні посилання для можливості складання індивідуального туру.

Звернувшись в наш офіс (в тому числі через Skype) ви зможете отримати необхідну інформацію, а також відповіді на всі запитання.

Задать вопрос