Україна Віаджі - туроператор по Італії

Дорогі друзі, якщо ви відчуваєте, що прийшов час відпочити і дозволити собі зануритися в світ подорожей, то тепер достатньо звернутися в наш офіс, описати заплановану відпустку, а туроператор по Італії “Україна Віаджі” візьме всі технічні деталі візьмемо на себе. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ваші бажання здійснилися, запропонуємо відповідні тури і виконаємо всі бронювання. Наприклад, авіаквитки, готелі, квитки на поїзд, автобуси, вхідні квитки в музеї, замовлення столика в ресторані і т.д.

При необхідності отримання туристичної візи, ми надамо повну консультацію про  документи, вартість і терміни подачі, допоможемо заповнити анкету, оформимо медичний страховий поліс. Туроператор по Італії “Україна Віаджі” акредитована для подачі документів на туристичну візу в Візовий центр Києва. Надаємо повний пакет документів перед виїздом і залишиться тільки зібрати валізу і насолодитися відпочинком!

Як туроператор по Італії ми щорічно відвідуємо міжнародні туристичні виставки в Італії. Ми співпрацюємо з професійними і надійними партнерами в усіх регіонах Італії. Це забезпечує надання практично будь-якої туристичної послуги. При необхідності допомога майже цілодобово. Наші менеджери вивчають туристичну привабливість регіонів Італії безпосередньо на місці. Тому ми будемо раді запропонувати той варіант подорожі, який буде цікавий саме вам!

Запрошуємо відвідати офіс Україна Віаджі з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 19.00 або домовитися про візит у суботу або неділю.

Контакти Україна Віаджі

Вулиця Ярославів Вал 14в – оф.1 – Київ – 01030 – Україна

Телефон: +380 44 3538673

+380936233181 (Viber, WhatsApp), +380973421402

e-mail:  [email protected]

skype:  ukrainaviaggi.kiev