+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Валь Гардена

Валь Гардена  

Гірськолижний комплекс Валь Гардена розташований в мальовничій долині, яка ввечері, освітлена численними вогнями, перетворюється на казкове видовище. Долина пропонує досить складні спуски, особливо в районі Чампіно, занурені в красиві хвойні ліси.

У період з грудня по квітень ця красива гірськолижна місцевість запрошує вас насолодитися найцікавішими зимовими видами спорту і підкорити багато спусків, Валь Гардена досі є щорічним місцем зустрічі для світової лижної еліти.

Від найменших до найстарших, від початківців до професійних гонщиків, від невеликих сімей до молодих компаній – всі вони відкриють для себе, що кожен момент, проведений тут, збагатить їх життєвий альбом емоційних спогадів і незабутніх образів.

Зимовий гірськолижний курорт Валь Гардена складається з трьох курортних містечок – Ортизеи 1236 м, Санта Крістіна 1428 м і Сельва Гардена 1563 м. Місцеві траси підійдуть лижникам будь-якого рівня, основне завдання полягає в тому, щоб правильно вибрати місце проживання (початківцям – Ортизеі, досвідченим лижникам підійде Санта Крістіна  і Сельва Гардена). В Сельві знаходяться готелі, розташовані прямо на самій трасі, або поруч з нею з можливістю катання від дверей готелю. Для початківців пропонується один з найкращих «навчальних» майданчиків в Альпах – просторе і сонячне плато Alpe di Siusi (1700 – 2210 м) над Ортизеі, з прямими і плавними схилами, які не потребують навичок катання.

Завдяки поєднанню з Доломіті Суперскі, найбільшої в світі системі об’єднаних зон катання, можна переходити з одного району катання на іншій, не знімаючи лиж. Сьогоднішній рівень розвитку гірських лиж в Валь Гардена – це в цілому 175 км гірськолижних трас з хорошим поєднанням красивих лісових і відкритих спусків, які обслуговує система ультрасучасних підйомників, всього їх 82. На курорті встановлені новітні системи штучного снігу, найпотужніші в Європі.

Катання на лижах в Валь Гардена – це перш за все вражаючі емоції: тут найдовші спуски, великі перепади висот, доглянуті траси на будь-який смак зі щоденною перевіркою якості та безпеки, а також розвинена інфраструктура.

Перетин кордонів в Доломітах, катаючись на гірських лижах, знаходиться на порядку денному. Придбавши один універсальний скі-пас Доломіті Суперскі (Dolomiti Superski), ви зможете користуватися усіма підйомниками Доломіті – а саме 500 км трас з приголомшливими видами, з’єднаних між собою Селларонда в 12 лижних районах Доломітових Альп. Продаються скі-паси і на локальні зони катання, різниця в ціні зі скі-пасом Доломіті Суперскі становить не більше 15%, тому для всіх, у кого рівень лижної підготовки вище початкового, має сенс купувати універсальний скі-пас Доломіті Суперскі на всі зони катання . Ціни залежать від сезону і кількості днів.

Leave a Reply