Віа Латтеа Сестрієре

Віа Латтеа – гірськолижна область, в  яку входять гірськолижні курорти Італії Сестрієре, Соз-д’Улькс, Клавієре, Сан Сікаріо, Чезана Торінезе і французький Монженевр. Всього 212 трас = 400 км (7 зелених, 67 синіх, 97 червоних і 41 чорних), а також 69 підйомників.

Вартість денного Скі пас в зоні Віа Латтеа – 37 євро / дорослий / стандарт. Для уточнення ціни на інші терміни, для дітей або в окремі зони звертайтеся в наш офіс.

Горнолыжный курорт Сестрієре должен посетить каждый, кто неравнодушен к зимним видам спорта. В 2006 году именно здесь находилась одна из олимпийских деревень 20-х зимних Олимпийских игр.

Велике спадщину залишив захоплюючий сезон Олімпійських ігор і в Турині, а саме 300 спусків, 12 з яких сноу парки і 1330 кілометрів трас.

Всі бажаючі, від новачків до експертів, зможуть спробувати свої сили в різних видах: катання на гірських або бігових лижах, катання на сноуборді або фрірайд і багато іншого.

Гірськолижний курорт Сестрієре (в перекладі «чумацький шлях») пропонує багато можливостей для самостійного відпочинку або відпустки з родиною. Ви зможете поєднати спортивне дозвілля з нічними розвагами, походами в паби і на дискотеки. Також зможете відвідати невеликі ринки з місцевою продукцією. А кілька проведених годин в СПА центрі ідеально доповнять відпочинок на гірськолижному курорті.

Незабутні пейзажі і океан емоцій чекають вас в одному з райських куточків Альп. Ми пропонуємо відпочинок міжнародного рівня, високу якість і широкий спектр запропонованих послуг.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment