+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]
Вілла D’Amelia

Вілла D’Amelia

знаходиться в області Ланге, між Альпами і пагорбами Бароло. Від вілли 15 хвилин їзди до Альби і автостради А33.

Майстерно і з витонченим смаком відновлена старовинна садиба, розташована на вершині пагорба в кількох кілометрах від Альби. Перед нею відкривається чудовий вид на Альпи і гладкі пагорби Бароло.

Вілла D'Amelia

Оздоровчий центр і відкритий басейн з панорамним видом дозволять Вам провести приємні хвилини відпочинку. Взимку доступ в басейн з гарячою водою подарує позитивні емоції і розслаблення в атмосфері свіжого кристалево чистого повітря.

У ресторані «Relais Villa d’Amelia», яким управляє визначний і неодноразово відзначений різними нагородами шеф-кухар Даміано Нігро, Вам запропонують кухню, яка поєднує кулінарні традиції П’ємонту з різними інтерпретаціями класики, додаючи натяк на творчість і підвищену увагу до смаку базових продуктів.

Вилла D’Amelia

37 розкішних і разом з тим сучасних номерові люкс-апартаментів, ідеально вписуються в класичний характер будівлі. В кожному номері є ванна з мармуру травертину – затишний і комфортний простір з усіма зручностями. Ексклюзивний номер Сан-Луїджі, обладнаний під старовинність дворянської каплиці, і два номери Deluxe з видом на Альпи є найбільш чарівними і престижними.