+38 044.3538673 [email protected]
+38 044.3538673 [email protected]

Вілла Дольчетті

Вілла Дольчетті

Вілла Дольчетті

На Вілла Дольчетті існує сувора заборона на куріння в номерах і всередині будівлі готелю. Оскільки всі елементи покриті парчею, яка поглинає дим, то процес очищення досить тривалий і обходиться дуже дорого. З порушників стягується сума в € 50 за день очищення від диму. Куріння дозволено тільки за межами готелю.

Вилла Дольчетти

Підключення до інтернету безкоштовно для наших гостей, яким на вимогу надається пароль до WI-FI або кабель Ethernet для підключення до інтернету на території готелю або в номері. У залі на першому поверсі є також інтернет-термінал з комп’ютерами.

Вилла Дольчетти

Вілла Дольчетті розташована в 13 км від Венеції П’яццале Рома, кінцевого пункту, дістатися до якого можна на автобусі або на машині. Від зупинки П’яццале Рома можна пішки оглянути Венецію або скористатися громадським водним транспортом, який називається Вапоретто.

Вилла Дольчетти

Вілла Дольчетті знаходиться поруч з основною автострадою, що з’єднує Падую та Венецію. Автобусна зупинка розташована в декількох кроках від комплексу, це досить таки економічний і швидкий спосіб пересування (квиток в обидва кінці до Венеції коштує 5 євро з людини, автобус відправляється кожні 25 хвилин)